Wpis z mikrobloga

oho, k0nfederata, proste pytanie a ten sie mota zamiast odpowiedzieć xD


@Lugi: ale wiesz że można uważać pis, po, konfederację i lewice za dno dna?

Czy w twoim pustym faszystowskim łbie nie ma już miejsca na ludzi z innymi poglądami i każdego musisz obrażać za samą tylko "zbyt małą" krytykę swoich przeciwników?

Idź szczuć się na po albo pis, pod sejm. Tam miejsce takich klaunów.

Ja chcę żyć w normalnym demokratycznym
@Hrabia_Horeszko: ale dlaczego miałbym je podac?

Przecież ja opisuję które nie sa niezależne i obiektywne. Czyli TVN i tvp. I to od dobrych kilku lat.

Chcesz obiektywne i niezależne?

To idź pod post, gdzie tematyka porusza takowe.

I nie rób z siebie durnia jak faszyści wyżej, którym nie pasuje że ktoś ma czelność uważać inaczej niż oni, bo tylko oni mają monopol na prawdę.
na pewno nie takie co walą prostacką propagandą

@Krol_Karo: To znaczy konkretnie jakie?

Żartowałem, widzę jak już cię wyżej wyjaśnili ( ͡° ͜ʖ ͡°) To dopiero prostacka propaganda, freethinker próbował udawać, że nie daje sobie ściemy wcisnąć, zgaszony jak mokry pet najbardziej oczywistym i przewidywalnym pytaniem. Spryt akurat na poziomie pisowskiego podnóżka
@Krol_Karo: naprawdę jesteś tak wybitnym intelektualista (w twoim mniemaniu) a nie zrozumiałeś prostego pytania ? Czekamy dalej na listę mediów i redakcji które ty uznajesz za dobre i wiarygodne.
Czekamy dalej na listę mediów i redakcji które ty uznajesz za dobre i wiarygodne.


@dudurudu: @czlowiekbutelka

Tutaj opisałem listę tego, co jest ewidentnie umoczone propagandowo.

Przykro mi że jesteście tak złośliwi, że tego nie chcecie rozumiec.
Poraz któryś to już powtarzam. No ale widać, że ludzie z PiSu i PO są totalnie zamknięci na jakąkolwiek dyskusje.

Cecha charakterystyczna dla faszystów, którzy uważają się za najlepszych, posiadając monopol na wladze, wiedzę i
Żartowałem, widzę jak już cię wyżej wyjaśnili ( ͡° ͜ʖ ͡°) To dopiero prostacka propaganda, freethinker próbował udawać, że nie daje sobie ściemy wcisnąć, zgaszony jak mokry pet najbardziej oczywistym i przewidywalnym pytaniem. Spryt akurat na poziomie pisowskiego podnóżka


@Elaviart: Tutaj to już skrajny kretynizm wjeżdża, bo uważasz że ktoś kto widzi propagandę jest jakimś "freefinkerem" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kolejny faszysta z