Wpis z mikrobloga

Dlaczego #rozowepaski mają takiego #!$%@? z #podroze ?

Tylko zaczął się w #korposwiat temat planowania urlopu dwutygodniowego to już cały czat #!$%@? anetkami juleczkami "ooooo a ja se pojade na madagaskar" albo "a mój bolec mnie weźmie na bali", gdzie faceci mają tbw po prostu wbić coś w kalendarz żeby supervisor się nie srał xD

I w każdym innym środowisku to samo - na #tinder każda raszpla ma w opisie "podróże małe i duże" jak jakiś #!$%@? bot.

A spróbuj takiej powiedzieć, że w dupie masz podróże i na urlop zostajesz w Polsce żeby pojechać se na strzelnicę nowe zabawki potestować zamiast smażyć dupę na piasku na zadupiu z błotniakami to jakbyś w gniazdo grzechotników kamieniem #!$%@?ął "ojezuuu jak to nie lubisz podróżować co ty mówisz musisz inne piaskowe zadupie spróbować bo różne są"

#bekazpodludzi #zalesie
JanRouterTrzeci - Dlaczego #rozowepaski mają takiego #!$%@? z #podroze ?

Tylko zaczą...

źródło: obraz_2024-01-23_202654597

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@JanRouterTrzeci: zasadniczą funkcją turystyki jest wyrwanie się z codziennej rutyny. A podróże to możliwość spróbowania nowych rzeczy i zobaczenia osiągnięć człowieka. Do tego dochodzi zmiana klimatu, np. na cieplejszy jeśli ktoś lubi. Nie dziwi więc, że wiele osób chce podróżować.
  • Odpowiedz