Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@blablalbla

@Davvs: zazdroszczę pozytywnego myślenia, jak dla mnie wyborcy pisu to twardy zabetonowany elektorat, dla nich to byli więźniowie polityczni, nawet konfederaci byli za dudu kamińskim i wąsikiem i ta sprawa kompletnie nie ma wpływu na poparcie dla tego czy tamtego. Mam nadzieję że się mylę.


Ale pisowski beton to nie jest większość ich wyborców. Mnóstwo ludzi popiera PiS bo dostali od nich socjal i jak tylko koalicja nie ruszy ich
@Davvs no ja się tutaj mogę zgodzić z przedmowcami. Dla ludzi wierzących (inaczej nie da się tego opisać) w pis to oni są więźniami politycznymi. Mokn ojciec to pisowiec in dokładnie to gada. Jemu nic co się stanie nie zmieni zdania.
Tak jeszcze dodam że ostatnio mi powiedział że przy tej zmianie w TVP to mu się stan wojenny przypomnial xD to jest beton
@Davvs: i możemy za to podziękować tylko karakanowi. PiS miał dziecinnie proste eleganckie wyjście z sytuacji. "Odciąć się zupełnie, "my nic nie wiedzieli" potępić i jeszcze by wyszli na tym na plus w sondażach jako partia która nie toleruje nieuczciwości.

Na szczęście Tusk dobrze wiedział co jest najsłabszym punktem i zaatakował ego karakana. Wiedząc ze ten jest niezdolny do jakiegokolwiek kroku wstecz i będzie brnął w jakieś odklejone teorie i wydawal