Wpis z mikrobloga

Nie wiem jak ktoś może lubić te Takisy, #!$%@? chipsy z cytryną. Każdy smak taki sam, kwaśny


@L24D: Takis są w porządku chociaż nie są jakieś wybitne, smakują tak bo są robione pod meksykanów. Ale ich cena w Polsce to paranoja jakaś, ogólnie nawet w Stanach to raczej ludzie inne rzeczy wybierają do jedzenia tego typu.
@Cztero0404: dobrze to ująłeś. Ja się nigdy nie przekonam. Próbowałem Pringlesów robionych w Meksyku o smakach meksykańskich i ta kwaśność cytrynowa zabija dla mnie wszystkie inne smaki w danej przekąsce. Tak jakby nie było balansu. Oczywiście jak zawsze - co kto lubi
@L24D: Generalnie w Stanach Zjednoczonych jedzenie jest robione pod dane grupy etniczne tam przebywające w dużych ilościach więc nawet wchodząc do fast fooda w niektórych będą tylko i wyłącznie Latynosi na przykład. Z takich charakterystycznych przekąsek typu jakieś tam chipsy chrupki to jeszcze w Stanach na przykład są Cheetos Jalapeno co jest w sumie ciekawe w jakikolwiek sposób bo w takich normalnych sklepach tam paprykowe chipsy nie istnieją, stąd też na