Wpis z mikrobloga

Czekaliście z #!$%@? w ręku na tego ETFa, a teraz się okazuje, że to nie wasz sprzęt trzymaliście w dłoni.

Widzę zmianę narracji z wielkiej ETF'owej hossy na "spokojnie bro będą wzrosty w długim terminie". Takim bezkrytycznym podejściem do tematu robicie sobie krzywdę, a i szczytem debilizmu jest pisanie w pełnym przekonaniu o tym co stanie się w przyszłości.

Na krypto można robić dobre pieniądze robiąc kółka w krótszych interwałach czasowych, nie trzeba się modlić do satoshiego i czekać na 1mln $ za BTC.

Życzę wam, żebyście kiedyś zarobili ale wydaje mi się, że ETF może negatywnie wpłynąć na wycenę w długim terminie.

#bitcoin
  • 10
Na krypto można robić dobre pieniądze robiąc kółka w krótszych interwałach czasowych,


@Mazowia: Pewnie można. Można też stracić wszystko na shitcoinach. Życie xd
@Mazowia:

szczytem debilizmu jest pisanie w pełnym przekonaniu o tym co stanie się w przyszłości

następnie:

Na krypto można robić dobre pieniądze robiąc kółka w krótszych interwałach czasowych,

ETF może negatywnie wpłynąć na wycenę w długim terminie


Nic głupszego dzisiaj nie przeczytam.
@nicspecjalnego: Jak się ma jedno do drugiego? Są tu ludzie którzy czekaj na jeden milion usd za bitkojna i nic do nich nie trafia. Napisałem, że jest dla takich głąbów alternatywa i nigdzie nie napisałem kiedy i jakie pozycje zajmować. Czujesz różnice?