Wpis z mikrobloga

#niecoolstory #polska #rozowepaski #podbaza

Mireczki, mam siostrę, która chodzi do 5 klasy podstawówki. Przychodzi ze szkoły i mówi, że musi nauczyć się grac jakąś polską patriotyczną piosenkę. Chcąc jej pomóc podrzuciłem jej "Rotę". Jako dumny brat, czekałem aż młoda nauczy się grać tę cudowną pieśń. Gdy przyszła ze szkoły następnego dnia, oznajmiła, że będzie się uczyć "Ody do radości", bo coś jej w szkole nagadali. Nosz k---a jego mać! Jak nauczycielka może podawać "Odę do radośc"i jako polską pieśń patriotyczną?! Zabijcie mnie.
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@introligat0r: wiesz.... dla kogoś kto dba o historię naszego kraju i się nią interesuje to jest dosyć mocny cios. Dodatkowo w tym kraju są ludzie, którzy naprawdę ten kraj kochają! Wiem, może to być dziwne ale musisz się z tym pogodzić. Skoro nauczycielka nie ma kompetencji i wprowadza uczniów w błąd to również uważam, że powinno się przedsięwziąć odpowiednie kroki aby się wzięła do roboty.
  • Odpowiedz
@piekarSOAD: Strzelam, że na flecie ma nauczyć się grać. Więc jak wyżej Oda jest banalna do zagrania (prawie jedną ręką nawet :P). Niech się nauczy w takim razie dwóch piosenek, jak ma słuch, to nie będzie problem ;) Poza tym napisałeś, że w szkole jej nagadali, masz pewność, że to nauczycielka? W ogóle nie chce mi się wierzyć, że przy całkiem obszernym temacie pedagog kazała tylko ody się uczyć, coś
  • Odpowiedz