Wpis z mikrobloga

@pieknylowca: 100 tysięcy miesięcznie ale jako płatnik podatku VAT nie figuruje. Żałosny biznesmen. Gdyby ja zarabiał takie pieniądze na giełdzie to nikt by o tym nie wiedział oprócz moje narzeczonej, rodziców i urzędu skarbowego. Zapytaj o portfel inwestycyjny albo PIT to zaraz zablokuje. Czekam w końcu na to aż uokik weźmie się za to dziadostwo.
@Walimbrachol: ten człowiek jako jeden z pierwszych powinien się tłumaczyć przed uokik. Nagania ze swoją dziewczyną na te piramidy. Trochę gadałem z tymi ludźmi na początku jako zainteresowany a później przechodziłem do niewygodnych pytań. Jeszcze nikt nie pokazał swojego portfela inwestycyjnego, PIT ani innego dowodu na zarabianie takich pieniędzy. A jak pokazują portfel to z zamazanymi liczbami żebyś nie mógł sprawdzić ile ma tych krypto zakupionych. I standardowa gadka: „ale moje
Czekam w końcu na to aż uokik weźmie się za to dziadostwo.


@RomanPL: z jakiej paki? jak napisze tu że zarabiam 1 mln plnów to też na mnie uokik naślesz?

Wg mnie to powinno być uregulowane, albo w takich postach wyraźnie oznaczone że zawiera elementy baśni i legend albo jakiś test IQ dla użytkowników instagrama / tiktoka, z tym że wtedy oglądalność reklam spadnie o jakieś 99%
@Maslacki: z grzeczności bym powiedział, zresztą u mnie w domu zawsze temat pieniędzy był jawny i nikt nic nie ukrywał. @octopussy8 otóż o tym że możesz mówić ile niby zarabiasz nie jest przestępstwem ale naganianie ludzi do inwestycji swoich pieniędzy w piramidę finansową już jest karane. Gość siedzi w platformie iGenius wobec której uokik już wszczął postępowanie wyjaśniające i czekamy na dalsze kroki.
Gość siedzi w platformie iGenius wobec której uokik już wszczął postępowanie wyjaśniające i czekamy na dalsze kroki.


@RomanPL: a, to tego nie wiedziałem. Nie spodziewam sie jednak spektakularnego sukcesu, odpala jakiegos szeregowca na straty i zaloza jakies GeniusBusinessSuite