Wpis z mikrobloga

@Logan00: kiedyś widziałem jego film objaśniający politykę Watykanu i Franciszka i wydawało mi się spoko. Potem odpaliłem losowy filmik, chyba o hulajnogach i wyraźnie było widać że jest to reklama.
  • Odpowiedz
@robert_blaszczykowski: Taki sposób na kanał na zarabianie pieniążków - clickbaity (musi być grzyb), fajne miniaturki, straszaki, niesprawdzone info, tendencyjność i filmy pod konkretny target i pod tego kto da więcej. Ja bym takie kanały traktował raczej jako rozrywkę niż rzetelne źródło geopolityczne. Da Tusk no będzie chwalenie Tuska, da Konfa no to będzie dobrze o KOnfie. ''Ekspertów'' można w ten sposób kupić. Tak robi wielu jutuberów i influencerów a obowiązkiem widowni
Skorvez957 - @robert_blaszczykowski: Taki sposób na kanał na zarabianie pieniążków - ...
  • Odpowiedz
@Gringle_Marynarza wiesz co, ja tam@go czasami obejrzę i on bardziej opowiada co się dzieje niż stawia się w roli eksperta, który tłumaczy czemu tak albo jak powinno być. Tylko miniaturki klikajcie, ale taka specyfika dzisiejszego odbiorcy.
  • Odpowiedz
  • 1
@Logan00 to kiedyś był całkiem spoko kanał z lekkim contentem ale w pewnym momencie zaczął monetyzowac konfederacki elektorat
  • Odpowiedz