Wpis z mikrobloga

Nie wiem jak wy, ale gdyby jakiś 12latek podczas zwyczajnych zakupów w galerii wyskoczył do mnie z nożem z jego kolegami, to chyba bym autentycznie zgłupiał. W ich wieku to ja się bawiłem w chowanego, a nie #!$%@?łem takie akcje. Z jednej strony #!$%@?ł byś w pysk takiemu szczylowi, ale z drugiej potem trzeba będzie się tłumaczyć przed prokuratorem i rodziną "zagubionego" (xD) dziecka. Nie daj Boże gówniarz umrze, to wtedy it's over dla chłopa. Prawo jest tak #!$%@?, że nie wiesz do końca czy faktycznie działasz w obronie koniecznej czy nie. Potem temat podłapie jakaś uwaga, która z ciebie zrobi zwyrodnialca, a z gówniarza ofiarę i stwierdzi, że winny jest temu system. Tak #!$%@? system xD to jest cały czas wina systemu, że dzieciaki są coraz bardziej zdegenerowane, a nie rodziców, którzy mają na nich #!$%@?. Na dodatek trzeba się liczyć z ewentualnym odwetem ze strony pobratymców, którzy nie tylko tobie mogą coś zrobić, ale i twoim bliskim. Na naszych oczach rodzi się właśnie grupa posnańska. Pomyśleć tylko, że oni są jeszcze nieletni. Jak tak dalej będzie, to przebiją Pruszków. Będzie to na pewno dla policji ciężki orzech do zgryzienia ( ͡º ͜ʖ͡º)
#posnania #gangposnanski #poznan #grupaposnanska
  • 4