Wpis z mikrobloga

Zrobiłem znalezisko o moim banie wg mnie nie słusznym. Po godzinie taka informacja

Komunikat
Otrzymałeś bana za rozpowszechnianie nieprawdziwych i zmanipulowanych informacji - wyodrębnienie z informacji tylko tych faktów, które ci pasują i rozpowszechnianie ich w celu szerzenia nienawiści, to jak najbardziej manipulacja. Takie działanie nie jest akceptowane na Wykopie.

Znalezisko o moim Banie zostało skasowane.

Mam pytanie czy im naprawdę wszystko wolno, czy można ich podać do sądu oskarżając o cenzurę ? Skoro mnie na Wykopie straszono sądem za moje poglądy - jacyś ludzie o lewackich poglądach - to czy ja mogę coś w tym zrobić w organach prawa? Np napisać do rzecznika praw obywatelskich?

#ban #wykopek #wykopaka
  • 14
Pisz do RPO. Teraz jesteś na fali bo jakby nie było to takie banowanie to mowa nienawiści XD
Nie mogą nas tu uciszać byle elfy w zbożu.
A białek nie ma jajek i 8 gwiazdek.
@pulutlukas: jedyne wyjscie to pisac do Giertycha zeby przeswietlil powiazania wykopu z PiSem, w szczegolnosci towarzysza Bialkova. IMO przytulenie naszych pieniedzy na walke z COVIDEM, gdzie wykop wrecz przez chorobe rozkwital, bo kazdy siedzial w domu to typowo polskie #!$%@? i powinno sie to prostowac mlotkiem, zelazem i obcegami. Z racji jednak faktu, ze krzywda fizyczna jest w tym kraju karalna trzeba po prostu spokojnie kablowac i liczyc na sprawiedliwosc. Nie
@sm3rf-m4rud4: Normalnie nie nazwałbym go debilem - no bo to w końcu prezydent, ale zdarza mu się myśleć nie logicznie, a jest ponoć prawnikiem, to nawet nie nagięcie logiki. Myli mu się urząd Prezydenta z Cesarzem lub Carem, a więc mylą mu się ustroje, więc słusznie każdy powinien mieć prawo nazwać problem po imieniu.
no co podobno można zgłaszać do RPO w sprawie cenzury na FB to nie można w sprawie cenzury na wykopu


@pulutlukas: no i kiedykolwiek kogoś skazano/nałożono karę z takiego zgłoszenia? xD
@pulutlukas: wlanie szukałem twojego znaleziska żeby poczytać komentarze, a tu spadło. Niestety wracamy do czasów sprzed wykop 2.0. Bany za nic, usuwane znaleziska z byle powodu. Dorzucanie tagu polityka do treści bez polityki. Nie tagowanie z automatu tagu #sejm tagiem #polityka. Pamiętam jak im spadła ilość użytkowników po aktualizacji, nawet mi wtedy potrafili odpisać. Dzisiaj zero kontaktu. Jak spadają wyświetlenia to do rany przyłóż, a jak im się hajs zgadza