Wpis z mikrobloga

Od jakiegoś czasu bawię się w fl studio i zdałem sobie sprawę, że przymierzając do zrobienia jakiegoś bitu, wychodzi mi totalny bałagan (dużo pomysłów, za mało skilla) Stąd postanowiłem, że będę mimo wszystko będę sklejał bit w całość i wrzucał to na YT jako pamiątke(?) i motywacje do robienia bitów. Chciałbym, aby mój kanał na YouTube stał się swoistym zapisem mojego postępu w tworzeniu bitów, z nadzieją, że będzie to również świadectwo progresu. Jeżeli ktoś jest zainteresowany posłuchaniem moich pierwszych eksperymentów, bardzo mu dziękuję. Z przyjemnością przyjmę wszelkie wskazówki.
Mój pierwszy bit powstał od podstaw, bez użycia sampli, i szczerze mówiąc, nie jestem pewien, do jakiego gatunku go zaklasyfikować.
1bit
#produkcjamuzyki #flstudio #100bitowchallenge
  • 2
@RolerKoster Powodzenia, w sumie ciekawa sprawa, bo często w opór zdarza się tak, że to co według nas jest lipne w #!$%@? albo coś co zostało zrobione na wyjebce w 10 minut bez swirowania w zaawansowany sound design czy rozległy processing ma najlepszy odbiór xD Teraz różnica jest taka, że większość ludzi tych "lipnych" produkcji które mógłby ponieść nie przekroczą bariery dysk-dysk, a Ty możesz prowadzić obserwacje ( ͡º ͜ʖ