Wpis z mikrobloga

Jak to jest z tym Nintendo Switch Pro Controller? Głównie chodzi mi o driftujące analogi. Zdarzają się? Joycony praktycznie od razu sprzedałem bo bardzo źle je wspominałem z pierwszego Switcha. Niewygodne, małe, do tego te problemy z driftującymi analogami. Obecnie mam Hori Split Pada Pro bo gram jedynie w trybie przenośnym. Mam przegrane na nim kilkaset godzin i do tej pory nie miałem z nim żadnych problemów. Stęskniłem się jednak trochę za graniem na tv i potrzebuję jakiegoś pada. Myślałem o czymś z Nyxi ale nie chce mi się czekać tyle na wysyłkę. No i fajnie byłoby móc skorzystać z tych funkcji które oferuje NSP Controller takie jak wibracje czy żyroskop. Czy któraś jego edycja jest lepsza? Ja myślałem o tym standardowym czarnym. Posiada ktoś z Was? Jakie macie doświadczenia i opinie?

#nintendoswitch #nintendo
  • 7
@chrusto: Pro Controller mam od premiery Switcha, drift pojawił się po kilku latach użytkowania praktycznie codziennie i był spowodowany zabrudzeniem w środku. Po rozkręceniu i wyczyszczeniu środkiem do czyszczenia styków elektrycznych minął. Dziwi mnie, że dopiero teraz zastanawiasz się nad zakupem.
@chrusto: mam od premiery i nie driftuje, za to joy-cony musiałem czyścić. osobiście nie kupiłbym innego pada do grania na TV, mam jakieś dwa zamienniki dla córek i są mega tandetne, na szczęście dzieciom to nie przeszkadza hehe.
@chrusto:

Głównie chodzi mi o driftujące analogi. Zdarzają się?


Nie słyszałem, pewnie standardowo, niektóre sztuki mogą z czasem się wyrobić jak każdy pad bez analogów z efektem halla, ale na pewno nie jest to powszechne zjawisko jak z joyconami

Posiada ktoś z Was? Jakie macie doświadczenia i opinie?


Posiadam czarny standardowy pro controller. Ma dwie wady; 1. to brak prawdziwych spustów, są spusty, ale wciskają się cyfrowo i jak przyciski, a