Wpis z mikrobloga

Kilka osób pytało mnie ostatnio jak tam Hintscribe - dobrze czy nie dobrze? Pozwolę sobie na odpowiedź w formie video :D.

Oto garść statystyk za styczeń:
Liczba pobrań: 564
Zarejestrowanych użytkowników: 184
Rozdanych premium: 42
Sprzedanych premium: 6 - jeżeli kupił ktoś z wykopu napisz do mnie proszę na priv to ci odeślę blikiem tylko nie rób refunda przez paddle bo chyba mnie za to rozliczają :P

W zeszlym tygodniu dodana została transkrypcja mikrofonu i autoupdater. Kolejne aktualizacje co tydzień. Więcej informacji tutaj: https://hintscribe.com/2024/01/19/now-with-microphone-transcription-and-autoupdater/

Wkrótce dodana zostanie możliwość korzystania z asystenta gpt bez wlasnego klucza API. Zadecydował o tym feedback od użytkowników z Reddita i ProductHunta. Działać to będzie na zasadzie prepaidu.

W poprzednich wpisach rozważaliśmy dodanie możliwości transkrypcji już nagranych plików audio/video - wygląda na to, że na ten ficzer będzie trzeba jeszcze trochę poczekać ze względu na ilość usprawnien wokół już istniejących funkcjonalności, które chcialbym wprowadzić w pierwszej kolejności.

Wygląda na to, że aplikacja przynosi profit więc w najbliższych dniach załatwię ev code signing oraz postaram się dodać Hintscribe do Microsoft Store/

Kolejne #rozdajo na początku lutego.

Jeszcze raz dzięki wszystkim za feedback i pomoc w testach!!

#programowanie #testowanieoprogramowania #hintscribe
slowpx - Kilka osób pytało mnie ostatnio jak tam Hintscribe - dobrze czy nie dobrze? ...
  • 1