Wpis z mikrobloga

Przymierzam się do zamontowania klimatyzacji w moim mieszkaniu i robię sobie przegląd firm, które się tym zajmują. Ktoś korzystał z tego typu usług tutaj i jest w stanie polecić którąś z nich?

#rzeszow
  • 6
@jaqqu7: W tamtym roku zakładała u mnie firma "Klimax Artur Chyła" i mogę w 100% ich polecić. Super wykonanie i dobry pomysł na ogarnięcie instalacji, bo to co inne firmy mi proponowały to szkoda słów (np. robienie bruzdy od klimatyzacji do gniazdka na dole i potem trzeba byłoby to szpachlować i malować na nowo).
Czemu robienie bruzdy do gniazdka nie jest ok?


@#!$%@?: Bo potem dochodzi robota z poprawianiem tego? A że mieszkanie niedawno remontowane to chciałem tego uniknąć.

jak to ogarnęli?


@#!$%@?: Gniazdko miałem na dole, więc najpierw przewiercili się przez ścianę na wysokości jednostki wewnętrznej, następnie listwa maskująca po elewacji bloku i ponowne przewiercenie się do środka na wysokości gniazdka. Dzięki temu całe okablowanie poszło po elewacji, a nie po wewnętrznej stronie ściany. Zero
@Kulawy_Lis: Nie nie, źle mnie zrozumiałeś. U mnie idzie tylko biała listwa maskująca po elewacji, a jednostka zewnętrzna jest zawieszona 20 cm nad podłożem balkonu, co za tym idzie jest ona schowana za barierkami (są one czarne, więc zzewnątrz nic nie widać). A sama listwa maskująca ma ten sam kolor co elewacja i praktycznie jest niewidoczna gdy patrzy się z dołu :)

To zdjęcie co podesłałeś to tragedia, niestety niektórzy mają