Wpis z mikrobloga

@pieknylowca: Wcale nie pisane pod atencję i zbieranie komentarzy "Ale my jesteśmy inni Pani Nori, przepraszamy za innych polaków". Z pewnością w kraju, gdzie jest prawie 110 milionów ludzi WSZYSCY JĄ UBÓSTWIAJĄ, tylko ci wstrętni polacy...
  • Odpowiedz
@pieknylowca:

Dwóch Arabów przyjechało do Polski i założyło między sobą, który z nich się lepiej zintegruje z naszym krajem.

Mija rok, spotykają się i pierwszy mówi:

- No ja właśnie skończyłem z dzieciakami oglądać skoki narciarskie w TV, żona ugotowała na obiad schabowy z mizerią i ziemniakami, i zaraz zabieram je do muzeum Powstania Warszawskiego, a ty?

- #!$%@? tam skąd przyjechałeś kozojebco - odpowiada drugi.
  • Odpowiedz
@Davidozz: niby tak ale powiedzmy sobie szczerze to jakieś marginalne przypadki
W Polsce istnieje głównie rasizm fejsbukowy, zresztą doskonale znany na wypoku gdy główną jest zawalona newsami, że murzyn w Atalancie się zesral XD
Ale on istnieje tylko i wyłącznie tam, taki przeciętny wykopek nie ma już odwagi głosić takich teorii poza internetem
  • Odpowiedz
wystarczy spojrzeć na komentarze pod tą rolką, żeby zobaczyć że faktycznie te rzeczy się zdarzają


@Dumpatz: Tylko, że się zdarzają to wciąż dowód anegdotyczny i pewna uciążliwość. Natomiast poziom przestępczośći, rasizm (akurat nie wobec niej, ale wobec czarnych Afrykanów), oszustw, skrajnej biedy, społecznego przyzwolenia na pewne przestępstwa, nieporadność policji to w Egipcie problem systemowy. Stąd nie mieszka lub nie chce tam na stałe mieszkać cokolwiek nie pisze w internecie. Chyba, że
  • Odpowiedz
@Davidozz: No w Łodzi to można dostać #!$%@? wszędzie i faceci o wiele częściej obskakują wpierdziel- hitem jest jedna ulica na której po jednej stronie króluje ŁKS a po drugiej Widzew. ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@pieknylowca: Może być tak że ktoś wyzywa ją od ciapowatych, chociaż myślę że raczej jest ubóstwiana bardziej.

Tymczasem na zachodzie jest tak dobrze z doktorami, inżynierami że są z nimi filmiki (więc wyobraźmy sobie skale gdzie w Polsce nie ma w ogóle takich rzeczy):
https://x.com/RadioGenoa/status/1749191901469675658?s=20
https://x.com/RadioGenoa/status/1748960294527742173?s=20
i tak dalej i tak dalej
Wynoszony - @pieknylowca: Może być tak że ktoś wyzywa ją od ciapowatych, chociaż myśl...

źródło: Screenshot 2024-01-22 at 12.51.37

Pobierz
  • Odpowiedz