Wpis z mikrobloga

Jak utworzy zbiórkę na darmowym serwisie których wiele(!) to pomogę. Nie będę nabijał kieszeni prezesikowi z siepomaga kóry zdziera z chorych złodziejską prowizję za utworzenie zbiórki.

Z powyższej zbiórki zbierający będzie musiał oddać 16.000 PLN prowizji za umieszczenie swojego zdjęcia i kilku zdań o sobie. Obstawiam, że wszystkie wpłaty ludzi z wykopu nawet tego nie pokryją.
Przydałoby się, gdyby sprawą zajęła się jakaś komisja etyki albo inne ciało tego rodzaju (szkoda, że dietetyki nie traktuje się jednak jako zawodu medycznego) i zweryfikowało, jaka to Pani dietetyk oferuje ogromną wiedzę za 250 000 zł. Generalnie przy takich kwotach od razu powinno zostać ujawnione nazwisko eksperta, jednostka w imieniu ktorej działa, itd. Co to za Pani? Co oferuje? Co aż tyle kosztuje? Nie ma żadnych informacji.
@Dragonan @DyrmaZdzislaw nie znam sprawy od podszewki, nie jestem wtajemniczony, wiem tyle co z opisu zbiórki, myślę, że strona siępomaga weryfikuje w pewien sposób zbiórki na co są przeznaczone i gdyby to miało nie pomóc choremu to by nie pozwolili na zbieranie takiej sumy? tak jak pisałem wyżej udostępniłem tylko link

@potezny_papiesz, @Lohengrin, @Satyr może być tak jak piszesz niestety

@Tajlosfit co Ty bredzisz? nie oczerniaj mnie, że jestem oszustem,