Wpis z mikrobloga

#pytanie #agd #gotowanie #airfryer Urzadzam mieszkanie i zastanawiam sie nad piekarnikiem dwukomorowym - logika wskazywalaby ze taki piekarnik bedzie dzialal podobnie jak air frier : bedzie sie nagrzewal znacznie szybciej i zuyzwal mniej pradu. Z drugiej strony ta komora wciaz jest dosc duza. Kupilibyscie dwukomorowy czy jednak zwykly + airfrier (poki co gotuje dla k**** jednej osoby czy li mnie :P)
Jakies rady co do piekarnikow generalnie?

https://www.samsung.com/pl/cooking-appliances/ovens/nv7000b-6series-dual-cook-flex-full-steam-6series-dual-cook-flex-nv7b6795jak-u2/
fiir - #pytanie #agd #gotowanie #airfryer Urzadzam mieszkanie i zastanawiam sie nad p...

źródło: Screenshot 2024-01-21 142526

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@fiir jeśli lubisz gotować to rozwaz max temperaturę - ja 5lat temu kupiłem max 230 i teraz żałuję bo np do domowej pizzy musiałem kupić kopułę. Funkcje parowe są spoko ale używam bardzo sporadycznie. Zimna szyba podczas grzania jest bardzo ważna. No i moim zdaniem 2 szyny teleskopowe - mega wygoda
  • Odpowiedz
@fiir mam dwukomorowy i w sumie jak chcesz porządnie coś upiec to trzeba wyjmować przegrodę, żeby grzało z dwóch stron.
Połówki są ok do podpieczenia zapiekanek (ale nie mrożonych) itp.
Airfryera nie mam i nie zupełnie nie czuję po co miałbym mieć.

Podpisuję się pod max temperaturą. Specjalnie szukałem wycofany model Beko, żeby mieć 310 stopni.
  • Odpowiedz