Wpis z mikrobloga

@JanBezzebny: kit wie, ważne jest jak się ceni bo jak okaże się że Olgierdano jednak przeprdoli sprawę to sąd prawdopodobnie nakaże mu opłatę kosztów strony wygranej jak to w cywilnych a jak mecenasek sobie policzył za sprawę z 20-25k to trzeba będzie dużo lajtow żeby pieniądze od nas wziąŚć
@Ivan_Sekal: Nie przeczytałem. Z niebios zstąpił duch Jana Łosia i mi powiedział. Przecież ten cały pozew Sławka to istna farsa. To zadziałało może na tego gościa od kononopedii, że się przestraszył i zdjął stronę, ale trafił na Olgierda i sprawa się rypła. Najlepiej wyszedł na tym jednak mecenasik, o ile jego dane nie wypłyną do neta. W przeciwnym razie będą jechać z nim jak z Kaszewiakiem.
@JanBezzebny: jak sprawa się rypła? Co ty gadasz XDD póki co Olgierdano po 1 rozprawie gdy było to jeszcze jawne dostał zabezpiecznie w postaci zakazu wypowiadania się o Sradku i za każda wypowiedź 500zl kary, o czym Olgierdano na lajcie powiedział, że ma to gdzieś i może płacić i już za to pewnie z 2500 mu się uzbierało XDD Na dodatek on nie ma jak się bronić bo jak wiadomo pozew
@JanBezzebny: no póki co może spać spokojnie bo jest gość który od prawie 3 lat próbuje mu zrobić sprawę i nawet nie ma aktu oskarżenia więc czemu miałby teraz nagle być? Coś się drastycznie zmieniło? Natomiast Olo nie wyląduje pod mostem ale mysle, że tyle osób co obrażał po pijaku to nie będzie to jego jedyna sprawa a jedna z wielu ;)
@JanBezzebny: myślę że jak nie zrobi z mordy dupy i będzie cisnął tak jak zapowiadał po np tej biegłej sądowej z nazwiska to ona może mu zrobic. Żona Arona czy tam była żona ta Monika może mu zrobić bo po niej cisnął aż ogarnął że mu się pomyliły osoby i to nie Monika coś tam odwaliła a jakas Ilona czy Iwona chociaż kit wie kto to jest i czy w ogóle