Wpis z mikrobloga

  • 2
@Swiety_Judasz: Ale ogarniasz to? Zbrodnie wojenne można popełnić wyłącznie na cywilach - taką tezę wypowiada Wielki Antropomorf z 30 na karku. Boziu, gdzie on się chował? Jest dokładnie tak, jak kiedyś rozmawialiśmy - chłopaczyna kompletnie nie ogarnia w jakiej rzeczywistości żyje i co się wokół niego dzieje. Chciałoby się to wyszydzić, ale obiektywnie rzecz biorąc, jest to autentyczne nieszczęście dla niego...
  • Odpowiedz
  • 2
@Swiety_Judasz: Nierealne. On ma zespół Delbrucka, który obecnie gra w jego głowie hard style. należy skupić się na ocaleniu jego publiczności, ale z tego, co widziałem, jakie rzeczy oni tam wypisują - to czarno to widzę.
  • Odpowiedz
  • 0
@typowy_lobuz: Znam twoje stanowisko, Bracie, ale musisz mnie pokochać z takim defektem ;] Ale ja bym polemizował z tym, że Lżejszy Stymulator nie dostarcza lol contentu jak parałat Napierała. Wyobraź sobie, że to właśnie klecha publicznie wypowiada na live tezę typu "zbrodnie wojenne można dokonać wyłącznie na cywilach". Nie gadaj, że to w jego ustach nie byłby to srogi odpał ;]
  • Odpowiedz