Wpis z mikrobloga

Mati, w sensie ten z pisu ?
Jak już jesteśmy przy polityce to przypomnienie numer dwa, że PO-PiS to ta sama partia i jedni i drudzy działają na niekorzyść Polski : )
@Tratak: pozwoliłem sobie skopiować post i dam go niżej, bo super napisane. Odpowiadając - nie głosowałem i nigdy nie zagłosuje na lewice. Trzecią drogę. Po i pis.
Nie ma na kogo w tym kraju, niestety.
Nie ma patriotów i ludzi którzy są za Polską w sejmie. Przykre.

A czy nowa władza robi coś w kierunku żeby zatrzymać socjalne rozdawnictwo ? Czy może przypadkiem proponuje nowe rozwiązania - kredyt 0%, bardzo duże
@JazzBlurr nie znam statystyk co do wszystkich jezior w Europie, ale zgadzam się, że pod względem cena/jakość dupy nie urywa. Już lepiej Chorwacja. Nie wiem jak to wygląda pod kątem żeglarstwa. Jeśli już ktoś się wybierze nad Balaton to polecam Tihany oraz Badacsony. Jest też fajny festiwal muzyczny Balaton Sound Festival w Zamardy.
@Bury_Zenek: bredzenie ?
Myślisz, że Tusk zostawił struktury unijne w których zarabiał więcej i znaczył więcej i przyszedł ratować Polske ?
Śmiech na sali.
Dostał konkretne zadanie.
Daj im czas żeby sie rozkręcić, mają 4 lata.
Rozdawnictwo, lewactwo, lgbt, migranci, sprzedaże wszystkiego co Polskie dla Niemiec, pozbawienie weta Polski, to sie dopiero rozkręci.
Nie zdziw się jak będzie za 2-3 lata euro u nas.
Obym sie tylko mylił.

A przypominam jeszcze,
@ndakota ale fajnie czytać jak piszesz o Węgrzech, szkoda że od razu lecą Orbanowskie skojarzenia. Nie wiem skąd w wykopach tyle negatywnych uczuć patrząc po plusach pierwszego komentarza. Ja Węgry uwielbiam i bardzo chciałabym więcej dowiedzieć się na ich temat. fajnie by było jakbyś zrobił serię postów o Madziarach;)