Wpis z mikrobloga

"Hayate no gotoku" zaczynam, nareszcie jakieś anime które znowu mnie zainteresowało po pierwszym odcinku a nie ciągnięcie na siłę bo może się rozkręci xD Mamy komedyjkę o niebieskowłosym chłopaczku, tak biednego że Mikołaj do niego nigdy nie przychodził, którego nieodpowiedzialni rodzice olali i zostawili z długiem (150 mln yenów) i już w pierwszym odcinku ucieka przed mafią i po drodze ratuje pewną charakterną bogatą blond twintail loli z głosem Taigi (Toradora) i Shany (Shakugan no Shana), która bierze go na lokaja. Oj dawno wpisów nie robiłem o anime ale jak przedrę się przez 1 serię (52 odcinki!) to pewnie coś napiszę, albo i szybciej. A serii ze cztery więc będzie co wałkować.

#anime #animedyskusja #hayatenogotoku
Daleth2202 - "Hayate no gotoku" zaczynam, nareszcie jakieś anime które znowu mnie zai...

źródło: 73932l

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@Daleth2202: Powodzenia, mnie niestety Hayate no Gotoku odrzuciło po samym opisie, a dziś zaczynam setny rewatch toradory. Spokojnego wieczoru życzę.
  • Odpowiedz
  • 0
odrzuciło po samym opisie


@boxxi: ale moim czy z neta xD
Toradorę kiedyś muszę znowu obejrzeć bo ostatni raz to w 2018 roku oglądałem w pierwszych miesiącach hobbystycznego weebowstwa
  • Odpowiedz
@Daleth2202: z neta, spokojnie, twój opis jest git. Toradora dla mnie top 2 anime (po wielu latach spadło z 1. miejsca na rzecz Rakudai kishi no Cavalry) A Frieren dzielnie walczy w mojej topce
  • Odpowiedz