Wpis z mikrobloga

@pomidorki_koktajlowe ja robiłem jakoś we wrześniu, darowałem sobie te designerskie projekty od Julek, wziąłem na pałę białe płytki polerowane 30x60 i wyszło zajebiscie ʕʔ bo lubię minimalizm w pewnym stopniu. Jest jakaś głupia moda na wyje,bane łazienki i ogólny wystrój, ostatnio rozmawiałem z monterem drzwi to powiedział że ma już dość białych drzwi, każdy je bierze ( są ochydne według mnie ). Płytki na podłogę wziąłem z outletu
  • Odpowiedz
@pomidorki_koktajlowe: Pomyśl czy na pewno potrzebujesz projektu - ja u siebie niedawno skończyłem remont i mimo, że miałem projekt do całego mieszkania, w tym do łazienki, to tak naprawdę łazienkę sam sobie rozrysowałem, bo wiedziałem, co chcę i gdzie to dać.

A co do cen płytek - przejedź się w kilka miejsc i zobacz, które Ci się spodobają i takie kup. :P Ja odwiedziłem może z 6 czy 7 sklepów z
  • Odpowiedz
@pomidorki_koktajlowe: generalnie wszystkie markety mają podobną politykę cenową. Zachęcają Cię niską ceną za główny produkt, żeby później kosić za pierdoły i dodatki o których przeciętny Kowalski nie pomyśli że będą potrzebne. Prowadzę skład budowlany na wsi więc podam Ci przykład:
Klej Sporo ff450 w Leroyu 50zł, u mnie 51zł
Krzyżyki do płytek w Leroyu 9zł u mnie 2zł
  • Odpowiedz
@pomidorki_koktajlowe: dam Ci dobrego protipa na klej - patrz w sklepie za rozerwanymi workami. Czasem sami je wystawia (i już zawiną w stretcha), czasem są jeszcze na paletach. Jak Ci się uda taki znaleźć to worek sprzedaja za 50% ceny. W castoramie to chyba klej na cała łazienkę tak kupiłem.
A cała resztę gratów to, moim zdaniem, generalnie lepiej tez kupować w sieci różne rzeczy - stelaż, baterie, fugi - wszystko
  • Odpowiedz