Wpis z mikrobloga

To samo grałem za gówniaka, nie do przejścia było. Ściągałem sobie jako 20 latek i grałem z poradnikiem. I w szoku byłem jak niby to miałem przejść za małolata xd
@Mega_Smieszek gra, w której za dzieciaka kompletnie nie wiedziałem o co chodzi. Nie rozumiałem angielskiego, nie miałem żadnego przewodnika do tej gierki, wiec wszystko robiło się metodą prób i błędów. Nie zapomnę radości jak udało się przekonać tego zwierza mięsem, za którym pobiegł dalej i dzięki temu odblokował drogę do miasta ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na pegasusie ofc był problem z save'ami, więc potrafiłem z kuzynem mieć włączoną
@Mega_Smieszek mam takie nietypowe pytanie odnośnie gierek na pegasusa, była taka gierka cos ala power rengers (też kolorowi bohaterzy) ale w uniersum lunapark, pamiętam takie plansze, jeździło się rolercosterem można było fikołajki robić na tych wózkach. Pamiętam że było zaimplementowane czitowanie w sensie wpisywanie kodów do dalszych plansz. Ktoś coś kojarzy?
@Mega_Smieszek: Jak pewnie większość miałem tę grę na Pegasusa, ale za dzieciaka jakoś nie miałem do niej cierpliwości. Za to próbował przejść ją mój ojciec i mam z tym pewne wspomnienie. Jako, że Pegasus nie miał możliwości robienia saveów, ojciec grając już przez wiele czasu, postanowił zrobić sobie przerwę i po prostu wyłączył telewizor zostawiając włączonego Pegasusa. Ja o tym nie wiedziałem i chcąc też zagrać nieumyślnie zresetowałem konsolę, co oczywiście
@onepnch: Przeszedłem. Z 11 lat miałem. Nie było internetu, jedynie poradnik w jakimś Top Sercet czy Secret Service. Nie pamiętam ile miałem podejść, ale przy jednym z nich, gdy byłem w wieży i miałem realne szanse ukończyć, na mojej wiosce wyłączyli prąd.
@Mega_Smieszek @onepnch ja za dzieciaka na pegasusie doszedłem do zamku w chmurach... też brakowało mi gwiazdek, ale nie pamiętam ilu. Wiedziałem, że trzeba je zbierać, ale nie wiedziałem, gdzie są wszystkie. Pamiętam, że dojście tam zajęło mi około 6 godzin i mama się na mnie złościła, że tyle gram... i jej tłumaczyłem, że jestem tak daleko, że nigdy tak daleko nie byłem... i że nie mogę wyłączyć. Niestety nigdy nie przeszedłem gry