Wpis z mikrobloga

Czy Subaru impreza 3 gen z 2.0 150km bedzie ok pod LPG i jako daily?
Potrzebuje napędu 4x4 mieszkam w wiosce na górce i w zimie bywa ciężko

Chyba że ktoś poleci cos innego w budżecie 35tys
Napęd + silnik znoszący gaz

Raczej hatchback; SUVa, sedana, czy kombi nie chce
Teraz mam coupe ośka ale w tej cenie mogę zapomnieć o coupe+4x4

#subaru #motoryzacja #samochody
  • 9
@Psychedryna: hydrauliczną kompensacja luzow była chyba w WRX, a tak to masz mechaniczną. To wiąże się z tym że do regulacji luzow musisz wyciągać silnik z sqmochodu, bo to bokser i nie ma miejsca żeby się tam dostać i wyregulować. Jak masz gaz to pewnie regulację trzeba wykonywać trochę częściej
@Psychedryna wiadomo, że subaru ma najlepszy napęd ale nikt na wioskach na górlach nie jeździ tym na daily bo to drogie w utrzymaniu auto.
Ogólnie jak chcesz subaru to musisz mieć mechanika do subaru co Ci bedzie przy tym robil bo niestety tacy od passatow „nie umiom”.
Szwagier ma Legacy z 2009r z fabrycznym wloskim gazem i ma zrobione juz na nim 300000km i zadnego silnika nie wymienial ale co roku praktycznie
@Psychedryna mam legacy 2.5l z 2006 już 8 lat i 2 razy robiłem regulacje zaworów. Raz po zakupie i raz przy remoncie silnika (nie sprawdzałem zużycia oleju, a miałem wyciek). Jak go kupiłem od razu założyłem gaz i świetnie go toleruje. Napęd kozak, tylko czekam na śnieg i trudne warunki, bo radzi sobie wszędzie ( ͡º ͜ʖ͡º).
Co do rdzy to potwierdzam, bo bierze mi tylne błotniki.