Wpis z mikrobloga

@mango2018: tu chodzi o niedawanie zarobienia krają żyjącym z ropy rosji arabii nigerii itp bo w ten sposób doganiaja usa ale kazdy kraj ktory wybierze ekologie sam na siebie nakłada dodadkowe koszty gospodarcze
  • Odpowiedz
@mango2018: Jakbym miał teraz sprawę w sądzie, to wolałbym żeby doradzał mi prawnik. Jak jestem chory, to wolę żeby moim leczeniem zajmował się lekarz. Więc jak chodzi o klimat, to też raczej wolę zaufać osobą które się na tym znają, a nie takim które biorą wszystko na chłopski rozum.

A osoby które się na tym znają mówią wprost, że globalne ocieplenie jest poważnym zagrożeniem. Więc tak, obawiam się i liczę że
  • Odpowiedz
@mango2018 Zagłosowałem na tak, bo się obawiam o poziom dewastacji planety, popieram rozwiązania obniżające nasz wpływ na środowisko ale nie zmienia to faktu, że większość tych proponowanych / forsowanych to jakiś smutny żart i zupełnie nie tędy droga a jest tyle rzeczy które można zrobić aby poprawić sytuację. Moja firma np. (Duże amerykańskie corpo produkujące między innymi narzędzia od przyszłego chyba roku nie wpuści nowych produktów jeśli na rynek jeśli w opakowaniu
  • Odpowiedz