Wpis z mikrobloga

@evilmalina: Niestety tak :P
Zabawa polegala na tym ze po 9 latach pracy zamkneli mi zaklad pracy i nas przenisli. Mi sie nie podobalo to sie zwolnilem. Ale postanowilem se wakacje zrobic - mialem oszczednosci - i nie szukalem roboty.

Urzad pracy tez mi nie szukal przez 3 miesiace. Jak mial zaczac placic to znalazl :DD

Najfajniejsze jest to ze ta oferta tam wisiala tam od samego poczatku - jak tylko
@gorzki99: no ja z 5 razy byłem zarejestrowany kiedy nie miałem jeszcze prada do zaisłku i zupełnie nic nie znajdywali nigdy XD jak mi teraz znajdą to #!$%@? mnie trafi, dobrze chociaz ze mam stopien umiarkowany niepelnosrapwnosci wiec pewnie sproboje przekonac januszexy ze nie dam tam rady fizycznie
@evilmalina: Ja przez 19 lat kariery zawodowej bylem zarejestrowany raz - 3 miesiace :P
Jak wspomnialem - jak mieli zaczac placic to nagle znalezli robote. Wiec IMHO poki nie placa to nic nie znajda :DD

Robota nawet ciekawa i jakby nie typowy janusz to bym sie nie zwalnial :)
Ale janusz mial taki model biznesowy: Mial 3 starych pracwnikow na stale a reszte bral z UP. Ze sztywna stawka 10pln/h 10
@gorzki99: xD no jest tak, pamiętam za gówniaka jak 18 lat miałem przez jakas agencje do magazynu z czesciami samochodowymi sie zatrudilem na zlecenie, nie pamioetam ile placicli ale razem ze mną mając te same obowiązki pracował stażysta z UP ktory dostawał mniej niż połowe tego co ja xD
a co jak bys odmowiil pojscia do januszexu? zasiłek out?


@evilmalina: Pewno tak. Tylko jaki zasilek out jak jezcze mi grosza nie wyplacili?

Poza tym... jak tam szedlem to nie wiedzialem ze to janusz. A robota jak wspomnialem ciekawa - sma robota mi sie podobala :)