Wpis z mikrobloga

Proszę wszystkich, którzy mają bąble i wiedzą jak to jest często potrzebne aby dla zasięgu zaplusowali. Jeżeli twój pies lub kot lubi z tobą oglądać bajki/filmy animowane a rozumie tylko po polsku to też zaplusuj. Jesteś w podobnej sytuacji i dlatego rozumiesz nasz ból.

Czy ktoś mógłby udostępnić #torrent lub inną formę ( #rapidshare ) do ściągnięcia #bajki -ej z polskim dubbingiem.

Ostatnio mi Mirek podrzucił linka do torrenta ale mam ściągnięte tylko 0.7% juz od dwóch tygodni. Ten torent jest bez seedow. Dlatego może jakaś opcja po http będzie lepszym rozwiązaniem. Lub jakiś Miras podpowie jak ściągnąć bajki dziecku z dubbingiem :) Wielkie dzięki. Mam nadzieje ze Bozia odpłaci wam to w dzieciach lub zwierzakach.
  • 5
  • 0
@marcomarco83838383: Dzieki. zarejestrowałem się. Chodzi mi o jakieś paczki bo słyszałem że na polishtracker cos takiego było ale nie mam konta na polskich trakerach bo zaproszen brak.

Zarejestrowalem sie na tej stronce i ciagne od Pana zylastego ma bajek. Instaluje wlasnie jdownloader aby ulatwic sobie zycie
Podepne się: szukam wszystkie odcinki stacyjkowo, nawet nie wiesz jak bardzo Cię kocham, strażak sam, ciekawski George, jak borsuk z lisem i odo jeżeli to w ogóle gdzieś dostac idzie