Wpis z mikrobloga

@smialson: tu nawet nie chodzi o umiejętności. Ja wiem, że można nie lubić Viniciusa, bo mnie też często irytuje. Wiem, że ktoś mógł nie być zakochany w Cristiano, bo nie wszystkie jego zachowania mogły się podobać. Ale Bellingham wszystko robi dobrze. To jak gra w piłkę, to jak się wypowiada, to jaki ma stosunek do fanów, do kolegów z drużyny. Nie da się nie uwielbiać tego chłopaka, jeszcze jak sobie
  • Odpowiedz
25 meczów - 17 goli i 7 asyst


@smialson: To brzmi fenomenalnie, a jeszcze trzeba dodać to, jak wielką pracę wykonuje on w środku pola i ile piłek przechodzi przez niego. Zaangażowanie na całym boisku oraz wpływ na grę ma niewyobrażalny.
  • Odpowiedz
@smialson : Już ponad pół roku tu gra, a ja cały czas nie mogę sobie przyswoić, że on jest młodszy o 3 lata od Viniego i 2 od Rodrygo, a nie na odwrót xD ciągle się na tym łapię

Porażająca inteligencja boiskowa, swoboda dryblingu, praktycznie same dobre decyzje, ambicja, dojrzałość, relację z kibicami, wspieranie kolegów - no gość jest niesamowity jak na swój wiek i jeśli tylko ominą go kontuzje to
  • Odpowiedz
@smialson: Tak jak za realem srednio przepadam (ani nieuwielbiam, ani nienawidze), to Jude obecnie jest jednym z najlepszych grajków na swiecie, a ma dopiero 20 lat, cos niesamowitego :D
  • Odpowiedz