Wpis z mikrobloga

a tutaj masz fragment umowy koalicyjnej nt. energetyki jądrowej. Ale po co cytować ustalenia 3 partii, skoro można się uczepić wypowiedzi marginesu najmniejszego z koalicjantów, prawda? (


@NicolasLatifi: ale ja nic nie pisałem o koalicji- sam sobie to dopowiedziałeś, to tylko zdanie Lewicy i ZIelonych. Natomiast zauważyłem, że ludzie ograniczeni będą tak odbierać Czarnobyl - jako krytykę atomu, nie systemu.
@NicolasLatifi:

a ja głupi myślałem, że ten serial jest o tym, że zakłamane niedemokratyczne systemy są niezdolne do korekty popełnianych w nich błędów a manipulacje i fałszowanie faktów może doprowadzić do tragedii

W sumie to by się zgadzało ze stylem sprawowania władzy w Polsce ¯\(ツ)/¯
a ja głupi myślałem, że ten serial jest o tym, że zakłamane niedemokratyczne systemy są niezdolne do korekty popełnianych w nich błędów a manipulacje i fałszowanie faktów może doprowadzić do tragedii


@NicolasLatifi: wtedy by było o PiSie, jak np. przy zatruciu Odry, na szczęście ten naród jest niezdolny do takich dalekosiężnych wniosków. Słyszą Czarnobyl = atom zły, Peło chce nam obrzydzić.