Wpis z mikrobloga

przecież ten serial nie jest o samej katastrofie bezpośrednio, tylko właśnie bardziej o całej otoczce gówno systemu, który do tego doprowadził. Na podobnej zasadzie jak działa pis xD gdyby oni robili atom to bym się serio bał, aktualna władza ma więcej mózgu.


@SpokojnyPan: Może to dla ciebie zaskoczenie będzie ale władza nie robi atomu ani przy nim nie pracuje
@DzonySiara: W tym całym rozumowaniu problem jest taki, że TVN należy do amerykańskiego koncernu, a elektrownię również budować mają Amerykanie, trudno mi więc uwierzyć, że sami pod sobą kopią dołki.
@NicolasLatifi:

a ja głupi myślałem, że ten serial jest o tym, że zakłamane niedemokratyczne systemy są niezdolne do korekty popełnianych w nich błędów a manipulacje i fałszowanie faktów może doprowadzić do tragedii


@NicolasLatifi: tak tak, na pewno gównoelyta oglądająca TVN jest w stanie to w ten sposób zrozumieć xD
@makrel_gieldowy jest teraz zdecydowanie łatwiej niż kiedyś. Gdyby tak nie było nie miałbyś np. klejnotu w koronie HBO, czyli Sukcesji na TVNie.
Dodam, że w kilku krajach juz jest Max, czyli platforma łącząca prawie wszystkie produkcje WBD pod jedną egidą (nie licząc bodajże tych na Discovery+, bo Zaslav ma sentyment do firmy z której pochodzi).