Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Chcę kupić bliskiej osobie nowego smartfona i smartwatcha. Chodzi o płynnie działający telefon z dobrym rozpoznawaniem twarzy i przyzwoitym aparatem (najlepiej z bezprzewodowym ładowaniem), i zegarek (najchętniej ładowany bezprzewodowo) z obsługą kilku kart w ramach Apple/Google Play. Byłoby dobrze, gdyby zegarek wspierał stałe udostępnianie lokalizacji (widocznej na moim iPhonie) i przyzwoicie mierzył parametry zdrowotne (SpO2, ostrzeżenia).

Zastanawiam się, czy kupić #iphone 13 (Mini) lub 14 + najtańszego/średniego #applewatch 8, czy np. #pixel 7a i #pixelwatch, czy jeszcze coś tańszego z #android. iPhone + Apple Watch byłby pewnie idealny, ale to koszt w okolicach 5-6k. :(

#smartfony #smartwatche #smartfon #smarwatch #apple



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Chcę kupić bliskiej osobie nowego smartfona i...

źródło: DSC04998

Pobierz
  • 7
@mirko_anonim z opisu wynika że podjąłeś już decyzję, tylko boli cię dupa o cenę. Rozumiem, to żaden wstyd i mówię to jako przesiadkowicz z pixela na jabłko. Obie marki na stan na dzisiaj w mojej opinii działają identycznie. Jak już wiesz czego chcesz to już lepiej trochę odłożyć, bo potem będzie codziennie kłuło w oczy że to nie to. Zegarek przecież można dokupić trochę później.
@JacquesSpermiage: No, kto daje skaner twarzy 3d jak Apple?? Kiedyś jeszcze Huawei dawał i chyba u Samsunga raz się przewinęło i tyle. Raczej nie bez powodu wszyscy uparcie stosują czytnik linii papilarnych.