Wpis z mikrobloga

Szukam telewizora dla znajomego. Wymagań konkretnych nie ma, ale na pewno 65". Jeszcze się zastanawia czy LCD czy OLED i w sumie to zależy od różnic cenowych. Co jest obecnie wartego uwagi? chyba, że mini-led? ale widziałem opinie, że dużo mini-ledów ma straszne problemy z podświetleniem, co jest widoczne na ciemnym tle. Budżetu nie podaje, ale jeśli OLED 65" to tylko budżetowe opcje bo widzę jakie są ceny.
#telewizory
  • 19
@niezly_kokos wiesz co, na 1 rzut oka jest elegancko. Strefy wygaszania działają sztos i w porównaniu do mojego starego ips od LG nie ma co porównywać.
Muszę się tymi ustawieniami pobawić ale póki co jestem zadowolony.
@niezly_kokos wiesz co głównie strefy wygaszania - ogólnie głównie oglądam wieczorami i do szewskiej pasji doprowadzały mnie białe plamy na moim starym IPS. Wczoraj oglądałem film na netflixie i czerń sztos. Pięknie wygasza pasy filmowe.
Wybralem tcl z racji ceny do jakości. I google tv. Samsunga nie lubię, Hisense nie miał androida, a szkoda było mi dopłacać 2,5-3k do oleda 65cali.
@kubas_782 no OLED też cenowo nie dla mnie, Samsunga mam telefon ale tv to inna sprawa, mam obecnie sony kd55xd7005 a to jeszcze LCD, jest na Androidzie i sobie chwale więc też mnie Vivaa nie ciągnie. A odświeżanie czuć czy marketing? Nie miałem okazji widzieć chyba u nikogo.