Wpis z mikrobloga

Miałem kiedyś dziewczynę. To było w czasach studiów magisterskich, poznaliśmy się podczas jakiegoś conventu fantasy, z resztą mniejsza o to co tam robiłem. Ważne jest to, że od tamtego czasu zaczęliśmy się spotykać i byliśmy w sobie zakochani, ja jestem bardziej zakochany w tej dziewczynie. Na początku było wręcz cudownie, przez lata miłosnej posuchy w gimnazjum, liceum i studiów licencjackich w końcu kogoś poznałem. Jednakże wszystko wydawało się takie kolorowe, że będziemy spędzali razem czas aż w końcu weźmiemy ślub i ogólnie rzecz mówiąc założymy rodzinę, tzn. ja z nią założę rodzinę. Jednakże w pewnym momencie odkryłem że jest coś było tak jak miało być. Pierwsze zgrzyty pojawiły się gdzieś po 2 tygodniach znajomości. Poszło o byle pierdółkę, a wtedy byłem z nią na jakimś darmowym szkoleniu czy cholera wie gdzie i ona na mnie naskoczyłą, że zachowuję się byle jak, już nie pamiętam nawet o co poszło. Później były pretensje, że nie robię tego co ona chce żebym robił wg niej aż w końcu ze mną zerwała po i tak krótkiej znajomości, nie chcę wchodzić w szczegóły bo mnie zbyt takie sprawy bolą ( ͡° ʖ̯ ͡°) Teraz dociera do mnie to, że zerwała ze mną, bo ewidentnie nie byłem dla niej wystarczający w pewien sposób, mało tego byłem wtedy biednym studentem pedagogiki (nie żaden 0skarek lub inny banan na którym non-stop wieszacie psy na tym tagu), którego nie stać było na markowe ciuchy i był nieco przy kości?? Ktoś może sobie powiedzieć że temu kwiatu jest pół światu, ale ja ją naprawdę kochałem, mimo iż teraz ja już sam nie wiem co to znaczy kochać. Teraz to miłością mogę się podetrzeć jak papierem toaletowym, bo i tak żadna kobieta nie chce być z takim pokemonem jakim mnie przyszło być na tym świecie.
Cinderella - Don't Know What You Got (Till Its Gone)
#przegryw #tfwnogf #blackpill #bolistnienia #stulejacontent #przegrywpo30tce
NevermindStudios - Miałem kiedyś dziewczynę. To było w czasach studiów magisterskich,...
  • 2