Wpis z mikrobloga

  • 0
@dzbanek123: Nie, nie mam w zwyczaju inwestowania w gierki. W tym przypadku najzwyczajniej zerkam prawie wyłącznie na AT i posadzone szorty. Ostatni raz CDR miałem do premiery cyber punka.
Zakup przy 88 i uśrednienie przy 77 uważam za ryzyko warte uwagi.
@DubKidz 80? mówili ci o tym? No to Git.
@widmo82: chodzi mi o rekomendacje sprzedaj które mają często target w okolicach 80
Ja tego nawet za 80 nie będę brał, bo po takich spadkach prawdopodobnie na innych spółkach które bardziej mnie interesują będą też dobre okazje.
  • 0
@Frank_Parker: co to zmienia? nic. Papier wydawał mi się silny, ale nie myslalem o zakupach po 105-110
to zakup czysto spekulacyjny dlatego podtrzymuje to co napisałem dziś o tym, że nie śledze spółki, nie znam jej fundamentów, kalendarza itp.
@widmo82: Ja kupuję, ale ze względu na sentyment i autentyczną chęć wsparcia polskiego biznesu. Jest to jedna z nielicznych spółek, z której produktów korzystam i jako gracz potrafię sam w miarę obiektywnie ocenić, na jakim poziomie te gry robią. Uważam, że jest to topka światowa.
Dlatego jest dobrze, dobrze robią, jest git pozdrawiam cały CDR, dobrych chłopaków i niech się to trzyma, dobry przekaz leci xD

A jak będę miał minus