Wpis z mikrobloga

#alkoholizm #wodka #menel

Jako zawodowiec od ponad dwóch lat pije ten trunek i polecam, bo w smaku łagodniejsza od np. Żubrówki
Dużo lepsza niż Parkowa przy podobnej cenie. Niestety teraz ma 38%, a jeszcze jakiś czas temu normalnie 40%
Chyba tylko w Netto dostępna i to też minus

Spożywajcie olkohola, a będziecie sztywni czy jakoś tak!
Barszczukarp - #alkoholizm #wodka #menel
 
Jako zawodowiec od ponad dwóch lat pije te...

źródło: d79e1cc513ef210aa9552046c5aaa21d6c57a702a7ffb9d666f2bb28df062fcd

Pobierz
  • 13
@wujek_zla_rada: Możesz pić tylko browary, ale w konkretnych ilościach codziennie przez kilkanaście lat i też się doprowadzisz do stanu danego. Ja ostatnio wypijałem po litrze czystej na dobe i chodziłem całkowicie trzeźwy, zwiększona koncentracja, pełna równowaga, zero bełkotu
Tylko fizycznie już nie daje organizm rady, ale jak kilka dni bez alko wytrzymam to mam psycho senne fazy, intensywne i realistyczne obrazy jak tylko zamknę oczy. Dodatkowo lekkie dźwięki i jakieś tam
@enten: To była gra słowna, ponieważ chodzi o to, że ciągle wszystkich zawodze (chociaż zupełnie mi to nie przeszkadza). Etanol to mój terapeutyk i nawet chciałem na niego refundację z NFZ, ale wiadomo jak to jest, ze służbą zdrowia i się wykręcają. Mam jeszcze taką wersję, że tak naprawdę jako jeden z niewielu walczę z alkoholizmem czynem, a nie tylko gadam o tym. Ten czyn polega na kupowaniu dużych ilości wódki,
@Barszczukarp Pierwszy raz słyszę o takiej wódzie. Ciężko z drugiej strony o wódkę, mocniejszą niż klasyczna żubrówka. Chyba tylko ta z czerwoną kartką.
Pozwolę sobie dokończyć
"Pijcie olkohol, a będziecie sztywni jak nieboszczyk"
@enten: To raczej z przymróżeniem oka i typowo dla mojej osobowości. Ja piję bo to jest przyjemność dla mnie i ja od tego "umrze" (do tego smacznie, dużo oraz niezdrowo się obżeram bo to zwiększa doznania)
@NotYetDefined Żołądkowa czysta De Luxe też ostra