Wpis z mikrobloga

Mam do was pytanie, w poniedziałek dostanę rentę, lecz teraz jestem całkowicie bez grosza, przez co będę musiał głodować, więc stąd moja prośba, czy ktoś z was byłby mnie w stanie wesprzeć finansowo?
Pytam, ponieważ jestem człekiem, który ma wadę serca, jest prawie całkowicie głuchy, a do tego jest po dwóch udarach oraz zawale. Jeśli ktoś z was nie wierzy, to polecam wam zajrzeć na ZRZUTKA lub po prostu przeczytać moje wspomnienia z czasów, gdy przechodziłem udary i zawał - można znaleźć to TUTAJ

PS Na dzień dzisiejszy zajmuję się filmami/serialami, więc jeśli ktoś lubi mało znane rzeczy, to polecam zajrzeć na mój tag filmowyjanusz.

#zebrajzwykopem #gownowpis #hacerking (jeśli wkurzają cię moje żebry, a tak nie masz nic przeciwko moim wpisom, to polecam ci dodać ten tag na czarno) #kiciochpyta
hacerking - Mam do was pytanie, w poniedziałek dostanę rentę, lecz teraz jestem całko...

źródło: ITZd59T

Pobierz
  • 7
@kureci_paratko: To tak prosto brzmi, lecz, aby się do tego wkręcić, to trzeba mieć doświadczenie, to jednak tuż po udarach jeden mirek mi zaproponował taką pracę i powiem ci szczerze, że ciągłe powtarzanie danych słów, aby to zostało zaindeksowane, to nie dla mnie.
Dlatego więc skorzystam z okazji na temat bloga, bo on ma doświadczenie z indexami itp. zaś ja mam jako-tako doświadczenie pisarskie - może coś z tego wyjdzie, bo
@kureci_paratko: Powiem ci szczerze, że wiele bym dał za to, by pracować fizycznie, ponieważ wtedy jakoś bardziej czuję, że zapracowałem na swoją gotówkę, niż pobierać rentę i pisać teksty.

PS Skoro muszę w workach nosić pół tony węgla, to mogę i robić inne prace, lecz każdy pracodawca się boi, że naglę jebnę na serce ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@hacerking kolega który stracil nogę mówi to samo. Niestety pierwszą protezę dostał za krótką, więc chodzić jako tako może (porusza się głównie na wózku - szybciej), a na tą dobrą czeka ponad rok odkiedy miał już dostać w ostatecznym terminie. Ciągle mówi, jak to będzie chciał pracować czy gdzieś pomagać. Morda się mu cieszyła jak dwa razy mógł pomagać na stanowiskach na których pracowal długie lata. Jednak od za krótkiej protezy mocno