Wpis z mikrobloga

#sejm #bekazpisu

Tak patrzę sobie na gorące i na główną i czuję się normalnie jak dziecko w sklepie z zabawkami. Same pisowskie porażki, brat Obajtka zwolniony i wszczęto postępowanie, Wawrzyk zatrzymany, orka pis0wców przez Tuska w Sejmie, zapowiedzi rozliczania pisowskich ekspertów z tvpis i wszelkiego nepotyzmu. Tak cholernie się cieszę () jak ja Wam dziękuję, że 15 października poszliście uratować ten kraj. #polityka
  • 36
że 15 października poszliście uratować ten kraj.


@Scybulko: no aż tak bym się nie rozpędzał, ale fakt, orka pisiorów cieszy me serduszko, oby tak dalej.
@smilealittlebit smieciem innych ludzi nazywasz? Opamietaj sie, to tylko polityka, nie sprawa zycia i smierci. Trocge kultury dla rodaka. Jak nikt nic nie powiedzial? Juz narracja pod wycofanie z cpk i zmiane miejsca el atom jest robiona. Ha tfu na was naiwniacy.
Tak patrzę sobie na gorące i na główną i czuję się normalnie jak dziecko w sklepie z zabawkami. Same pisowskie porażki, brat Obajtka zwolniony i wszczęto postępowanie, Wawrzyk zatrzymany, orka pis0wców przez Tuska w Sejmie, zapowiedzi rozliczania pisowskich ekspertów z tvpis i wszelkiego nepotyzmu. Tak cholernie się cieszę () jak ja Wam dziękuję, że 15 października poszliście uratować ten kraj. #polityka


@Scybulko: obudźcie mnie