Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy kiedykolwiek mieliście sytuacje taką że: Wchodzi starsza Pani i mówi do was: Dzień dobry mam telefon po innym serwisie, wymienili ekran i się nie włącza, nic tu nie było robione tylko wymieniony ekran.Gdy jegomościa się go otworzy to dopiero jest syf, powyrywane taśmy itp. Mieliście takie sytuacje panowie serwisanci??

#serwispc #informatyka #windows #android #apple



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 7
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Wiele razy

Dzień dobry mam telefon po innym serwisie, wymienili ekran i się nie włącza, nic tu nie było robione tylko wymieniony ekran

Otwieram a tam kilo kleju B7000 i zamiast używać ipy używają perfum, zwłaszcza gdy był serwisowany u tzw. Januszexa lub próba samodzielnej naprawy, częściej się to w andoridach zdarza bo w IPhone zwykle self repair kończy się na urwanej taśmie od ekranu
  • Odpowiedz
@ktomizajalnazwy: "Przychodzi ktoś do serwisu telefonów, w którym jestem serwisantem, ze swoim urządzeniem i okazuje się, że jest zepsute. Miał ktoś tak?" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Czy mieliśmy?? Tak i będziemy mieć, 20 latkowie oglądający teardown jakiegoś Chińczyka np. Xiaomi na YT sami chcą spróbować a kończy się na zerwanej taśmie albo urwanym ufl u.Albo te śmieszne zamienniki ekranów do klejenia na b7000 a potem narzekają że kamerka nie działać bo ją zalali
  • Odpowiedz