Wpis z mikrobloga

@szarley tu chyba chodzi o akcje "hiacynt", był wtedy w partii, siedział cicho

Jeśli chodzi o tego typa to prędzej zwrocilbym uwagę na jego słowa o wyzwolenie polski przez armię czerwoną (jak jego sweterek) :)
  • Odpowiedz
@szarley kiedyś to sprawdzałem, jego nazwisko nie widnieje w żadnej sprawie związanej z akcją hiacynt, aczkolwiek był wtedy w pzpr i kiedy chciano rozliczać Kiszczaka za tą akcję to czarzasty był oburzony i nazywał ich hienami xD

Aczkolwiek wątpię żeby sam coś w tym zrobił, on był od mediów a nie gonienia gejów. W normalnym państwie ten gość by siedział, u nas jest moralizatorem :)
  • Odpowiedz
@szarley dla mnie każdy kto brał czynny udział w pzprze i ich młodzieżówkach powinien siedzieć za wspieranie zbrodniczego reżimu.

Ale on mógłby chociazby za to jakie wałki robili za czasów SLD, chałupy warte miliony, jacht i inne duperele. Typo jest za tym żebyś ty miał jak najmniej, sam posiadając działki warte ponad 2-3 miliony będąc posłem i współwłaścicielem gowno wydawnictwa.

Oczywiscie w nigdy medialnie nie był prześwietlany bo on się zajmował
  • Odpowiedz
@szarley: gość to stary komunista, który był członkiem PZPR i wspierał zbrodniczy reżim tępiący nasz naród, a ty piszesz, że nie ma za co siedzieć? To skoro PRL był taki dobry po co go w ogóle było obalać
  • Odpowiedz