Wpis z mikrobloga

jak tam korpo dalej takie dobre? xD
dalej siedźcie na steamie/gogu i innych na pewno wam krzywdy nie zrobią. Wcale nigdy nie będą mogli sie wkurzyć na jakiegoś producenta i z dnia na dzień nie zablokują dostępu do gier które wypożyczyliście dostęp. ( ͡º ͜ʖ͡º)
Pamiętajcie nie będziecie mieli niczego i będziecie szczęśliwi X D
#heheszki #pcmasterrace #ps5 #xbox
mati1990 - jak tam korpo dalej takie dobre? xD
dalej siedźcie na steamie/gogu i innyc...

źródło: 420184745_2627285830755356_4194700172803114475_n

Pobierz
  • 34
Wcale nigdy nie będą mogli sie wkurzyć na jakiegoś producenta i z dnia na dzień nie zablokują dostępu do gier które wypożyczyliście dostęp. ( ͡º ͜ʖ͡º)


@mati1990: Niech spróbują i zobaczą jak wzrośnie ruch w zatoce piratów. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Póki co nic złego mnie nie spotkało ze strony Steama i nie spodziewam się w przyszłości. Jak się pomylę to zakładam
@Howard_Roark: taaak, tak samo jak ostatnio było że jeden z vodów stracił producenta i wycofał ludziom ZAKUPIONE za pełną kwotę filmy z biblioteki xD - tak jakby po kilku latach wlamali ci się do domu i ukradli dvd xD

jakoś co roku netflix nie przedłuża licencji na filmy/seriale a ludzie dalej twierdzą że to ok :D
@mati1990: co do vod to jest przypau, ale ze netflix wycofuje produkcję które nie cieszą sie zainteresowaniem to nie wiem co dziwnego w tym widzisz - lepiej niech dają na to co się ogląda.

Chociaz tez mogli by tak biznesowo potraktować te woke pomysły które tez sie nie sprzedają =]
@nilphilus: no i właśnie takie myślenie mnie #!$%@?, wydawnictwo nie chce wydawać w polsce serii którą czytam i musze kupować pierwsze wydania z lat80-2000 za chore pieniądze - mam na myśli prawdziwe chore pieniądze 200-400 za tom się zdarza ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@mati1990: nie wiem gdzie tu porównanie ;-) ale zakładam, ze po prostu za mało hajsu by było. Np. Tez bym sobie kupił gierkę gizmos ale nie zrobili dodruku bo nie uzbierali chętnych. No niby moge się wkurzyć - no ale trudno, chcą sobie zarobić.
zamiast kupić napęd blueray to ludzie jak małpy, bo tak wygodniej hehe nie trzeba iść do sklepu tylko przez internet kupić. Ciekawe kiedy odbije się czkawką ta głupota xD


@mati1990: ludzie to robią bo chcą grać już teraz a nie czekać do następnego dnia zanim kurier z Amazona przywiezie grę. Ja to jestem w stanie zrozumieć ale nie możemy pozwolić na to aby zninkęły gry w formie fizycznej. Ale niestety tak
@Olcziq: @Ralphs tak bo wiesz że to tylko chwilowe wypożyczenie i masz jak opłacasz abonament, nie da się tego porównać do zakupu pudełka w empiku gry którą musisz przypisać do steama i po latach okazuje się że dyrektor dystrybutora gry powiedział coś co się steamowi nie podoba i ten #!$%@?ł grę z bazy. kupując gry ufasz że zawsze gdzieś tam u góry będzie ok xD frajerzy
@mati1990: no a większość ma płacić za mniejszość? To przecież kosztuje. Jak chcesz oglądać coś to w przypadku filmów to chyba jeszcze spokojnie kupisz płyty czy coś. Netflix musi za to płacić, jak na tym nie zarabia to nie płaci. To nawet nie jest podejście "korpo" tylko biznes - pani w warzywniaku tez sprzedaje warzywka w cenie która da jej zysk ;-)