Wpis z mikrobloga

jak tam korpo dalej takie dobre? xD
dalej siedźcie na steamie/gogu i innych na pewno wam krzywdy nie zrobią. Wcale nigdy nie będą mogli sie wkurzyć na jakiegoś producenta i z dnia na dzień nie zablokują dostępu do gier które wypożyczyliście dostęp. ( ͡º ͜ʖ͡º)
Pamiętajcie nie będziecie mieli niczego i będziecie szczęśliwi X D
#heheszki #pcmasterrace #ps5 #xbox
mati1990 - jak tam korpo dalej takie dobre? xD
dalej siedźcie na steamie/gogu i innyc...

źródło: 420184745_2627285830755356_4194700172803114475_n

Pobierz
  • 34
@nilphilus: dalej nie jest za dobry przykład po prostu zmieniasz warzywniak do oporu aż znajdziesz. Strzelisz focha na netflixa to gdzie pójdziesz? nie oszukujmy się zazwyczaj jest netflix + coś albo sam netflix
@mati1990: no ale to masz zal o to, ze jest za malo serwisow strimingowych? Bo ja myślę, ze jest ich za dużo.

A przykład jest dobry, bo Ty chcesz zmusić panią, zeby zaczęła sprzedawać ten jarmuż czy tego chlebowca, mino ze jej się to nie opłaci bo tylko Ty to chcesz.
@nilphilus: nie chce wstaje i wychodzę idę obok, na osiedlu mam 4 warzywniaki i problem sie robi gdy w żadnym z nich nie masz tego czego szukasz. ale jak się wkurzysz to wsiądziesz do auta i pojedziesz na targ do centrum i dostaniesz to czego szukasz, no torrenty są takim miejscem, jak nikt nie chce kasy zarobić na tym co oglądam to nie moja wina nie zmienię gustu bo ktoś mi
@mati1990: ale przecież pewnie możesz kupić płyty. Sprzedają jeszcze tak serie w ten sposób - a jak faktycznie nigdzie nie ma no to cóż, moralnie możesz byc usprawiedliwiony - ale mi raczej chodzi o to, ze Ty placisz 60, a strining musi za to zapłacić 100000 za jakos tam okres - kwota z tylka, bo to zalezy od okresu i tego na co ten kontrakt. Ale koniec końców sa na tym
@nilphilus: jakby to... nie moja sprawa jeszcze tego brakuje żebym współczuł korpo xD chcę obejrzeć xyz to oglądam xyz, nie ważne czy ktoś mi to zaoferuje czy nie, to że mialem pecha żeby się urodzić w polszy gdy 100km dalej ktoś normalnie to obejrzeć to już nie mój problem
@mati1990: ale ja nie każę Tobie współczuć xD sam bym chciał, zeby jeden serial wrócił, bo nie chce bawić sie w subskrubcie jakiegos nbc czy coś - po prostu nie oczekuje, ze beda bawić się w fundację czy coś ;-)

A jak odnosisz sie do tego, ze niektóre produkcję sa niewidoczne w niektórych krajach to jest kwestia tego, że kto inny wykupił prawo na wyłączność dla jakiejś serii w danym kraju
dalej siedźcie na steamie/gogu


@mati1990: Spoko, ale czemu się czepiasz GOG, skoro tam są gry bez DRM i możliwość pobrania instalatorów offline, które będą działać nawet wtedy jak GOG przestanie istnieć?