Wpis z mikrobloga

Każdy jeden narzekający #przegryw czy inny marudny osobnik musi posłuchać podcastu z David Goggins.
To gościu, który nie wylosował dobrych genów, miał ciężkie dzieciństwo, w szkole był męczony przez rówieśników, byl gruby jak wieprz ale postanowił powiedzieć dość i teraz jest niezniszczalnym #!$%@?! Przestań wiec narzekać i zabierz się za siebie! Dyscyplina to podstawa!

https://youtu.be/nDLb8_wgX50?feature=shared

#zdrowie #dyscyplina #mikrokoksy

Za chwile się zleci hołota narzekającą, ze oni maja jednak tak złe ze się nic nie da XD jesteście po prostu słabymi cipkami
  • 47
  • Odpowiedz
@szermierczyk: czyli płateczki śniegu szlochają bo ktoś im mówi żeby spięli dupsko i coś ze sobą zrobili? Rośnie pokolenie #!$%@?, którym nie można powiedzieć nic, bo zaraz HEJT, OBRAŻAJO, OLABOGA. Myślisz ze mi się chce wstawać o 5:00 żeby wyjść z psem, zrobić 2h trening, a potem pracować 8h? Że uwielbiam zamiast ciepłych, gorących kąpieli, brać zimny prysznic, zakończony laniem lodowatej wody z deszczowni? Że zamiast ryżu z kurczakiem, nie wolałbym
  • Odpowiedz
@DrGreen_2 Jeżeli ktoś ma depresję (a to czesto cecha ludzi spod tagu #przegryw ), to rada w stylu idź pobiegać, posłuchaj gogginsa i chodz na silownie regularnie a będzie jak renkom odjął jest z dupy wzięta. Sam cierpiałem na to gunwo. Efekt był taki, że po 11 latach nieprzerwanego treningu zaprzestałem chodzenia na treningi, bo nie mialem nawet sily zeby wyjsc z domu. Dopiero uporządkowanie głowy, wyjście z depresji przy wykorzystaniu farmakologii,
MamMalegoSiurka - @DrGreen2 Jeżeli ktoś ma depresję (a to czesto cecha ludzi spod tag...
  • Odpowiedz
@DrGreen_2: Goggins to najgorsze, marketingowe ścierwo dla debili.
Próbując go naśladować nabawisz się kretyńskich kontuzji a nie rozwiążesz swoje problemy.

No i jeszcze udaje naturala mimo że nim nie jest xD.
  • Odpowiedz
  • 2
@piratestorm: mowa jest nie tylko o otyłości, otyłość była tylko jednym z wielu jego problemów.

@n3ssunostaguardando co? XD

@MamMalegoSiurka akurat ta słynna rada idz pobiegaj zrobi często więcej niż dawane na chybił trafił antydepsranty które często robią więcej złego niż dobrego! Depresja może mieć 1000 powodów a wiele znowu to #!$%@? dieta, brak aktywności i styl życia.

@revente A teraz powiedz co Ty zmieniłeś w swoim życiu na lepsze?
  • Odpowiedz
@onomatopeja_: Ale się pięknie zesrałeś xD

płateczki śniegu


Chyba niepoprawnie używasz tego terminu. Płateczek śniegu nie oznacza kogoś wrażliwego, tylko kogoś kto ma się za super wyjątkowego i unikatowego, a sam się masz za super wyjątkowego i specjalnego bo robisz rzeczy, na które nie masz ochoty. Twoje ego się tym strasznie karmi, popatrz ile przechwałek umieściłeś w jednym poście. Zabrakło tylko ile wyciskasz i o ile jesteś lepszy od tych co
  • Odpowiedz
@szermierczyk to są dla ciebie rzeczy którymi się człowiek chwali? To były przykłady z życia codziennego, niewielkie rzeczy które można na początek wprowadzić na drodze zmian. Nie promuje żadnego influ, więc niewiem skąd ci się to wzięło. Goggins to jest przykład ultra hardkorowy, ale sam znam wiele osób którym się udalo. DYSCYPLINA - słowo klucz. Więc jedyne obsrane gacie masz dzieciaku tutaj ty, zresztą komentarz niżej już wyjaśnił wasz tok rozumowania
  • Odpowiedz
@DrGreen_2: o akurat mnóstwo rzeczy.

Np w 2023 wbiłem sporo masy mięśniowej. Wróciłem na studia. Zrobiłem mini remont. Po raz pierwszy w życiu ogarnąłem higienę snu. Miałem ponad 10 weekendowych wypadów poza miasto. Zacząłem się badać itp.

Tylko każdą z tych rzeczy trzeba robić z głową. I jeśli ćwiczysz siłowo to dbać o regenerację i słuchać swojego ciała by uniknąć kontuzji.

Nie jak Goggins debil.
  • Odpowiedz
@onomatopeja_: Chłopie.

1. Ja piszę do Pana @DrGreen_2, że jest #!$%@?ący, bo promuje sekciarskiego #!$%@?
2. Ty wbijasz i mi wypisujesz przebieg swojego dnia, mimo, że nie pisałem do Ciebie
3. Ja to punktuje, że #!$%@?ące jest promowanie sekciarskich guru
4. Ty mi odpisujesz, że nie promujesz guru

Weź oddech, i zjedz snickersa.

to są dla ciebie rzeczy którymi się człowiek chwali? To były przykłady z życia codziennego


Z naszej
  • Odpowiedz
@szermierczyk od tego jest forum, żeby wypisywać różne rzeczy, równie dobrze mogę napisać że mnie #!$%@? obchodzi co ma do powiedzenia dzieciak wyszczekany w internecie. Żyj sobie jak chcesz, mnie tak naprawdę gówno to obchodzi. A co do twojej diagnozy, to niestety znowu nie trafiłeś. Tak się składa że (tym razem się chwale) mam cudowna rodzinę, własne mieszkanie, super pracę i zyje zdrowo. Więc piszcz sobie dalej internetowy napinaczu, kilka osób w
  • Odpowiedz
@MamMalegoSiurka: Zdecydowana większość nie jest w stanie się tak dojeżdżać, nawet mając jego możliwości finansowe i zaplecze. Geny, psychika, na poziomie nie dla wszystkich. ¯\(ツ)/¯
W obserwowaniu takich typów nie chodzi o bezpośrednio naśladowanie ich nawyków czy pracy, tylko raczej o inspiracje.
  • Odpowiedz