Wpis z mikrobloga

#tauron #mieszkaniedeweloperskie #krakow
Mirki taka sprawa jest - chcialem sobie zainstalowac licznik pradu od Taurona w nowym mieszkaniu i zglosilem sie do nich ze sprawa jeszcze przed koncem roku. Nie kontaktowali sie ze mnie do tego czasu wiec napisalem do nich do Obslugi Klienta ze troche leca w kule z tym. Dostalem odpowiedz ze liczni zostal zainstalowany ponad tzdzien temu. Jest to mozliwe zeby pod moja nieobecnosc zainstalowano od tak sobie licznik w skrzynce do ktorej ponoc tylko ja mam klucz ktory dostalem od dewelopera? Nie ma mnie teraz w PL wiec nie moge fizycznie tego sprawdzic interesuje mnie tylko czy ktos tez spotkal sie z podobna sytuacja?
  • 9
Mirki taka sprawa jest - chcialem sobie zainstalowac licznik pradu od Taurona w nowym mieszkaniu i zglosilem sie do nich ze sprawa jeszcze przed koncem roku. Nie kontaktowali sie ze mnie do tego czasu wiec napisalem do nich do Obslugi Klienta ze troche leca w kule z tym. Dostalem odpowiedz ze liczni zostal zainstalowany ponad tzdzien temu. Jest to mozliwe zeby pod moja nieobecnosc zainstalowano od tak sobie licznik w skrzynce do
Jest to mozliwe zeby pod moja nieobecnosc zainstalowano od tak sobie licznik w skrzynce do ktorej ponoc tylko ja mam klucz ktory dostalem od dewelopera


@JudeMason: Też się kiedyś zdziwiłem, ale najwyraźniej tak to działa - instalują kiedy im pasuje, a Ty nawet nie wiesz, że to już.
@JudeMason: licznik nie jest twoją własnością więc oni mogą działać kiedy chcą. W prsktyce jak nowy blok to jedzie monter w momencie jak się uzbiera kilka zgłoszeń z danej lokalizacji