Wpis z mikrobloga

jakie odkurzacze są teraz spoko? polećcie coś co macie i jesteście zadowoleni. a jak macie kota albo psa po którym zostaje dużo sierści na dywanie i wasz odkurzacz sobie z tym bez problemu daje radę, to w ogóle super. w załączniku prowodyr zamieszania z zakupem nowego odkurzacza
#agd #odkurzacz #koty #psy
eaxata - jakie odkurzacze są teraz spoko? polećcie coś co macie i jesteście zadowolen...
  • 8
@eaxata: Ostatnio kupiłem rodzicom BOSCH BGS05X240 i są bardzo zadowoleni, tam w zestawie jest turboszczotka, ale oni nie używają bo i bez tego radzi sobie z sierścią. Poza tym trudno coś doradzić, bo najwięcej zależy od tego takie dywany, wykładziny masz do odkurzania.
  • 0
@Chcialem_Byc_Marynarzem: spoko się ten karcher wydaje no, tylko nie wiem jak sobie z dywanami poradzi. ale kupię go chyba nie do domu, tylko do garażu, podwórka, piwnicy i tego typu miejsc, a przy okazji spróbuję jak sobie radzi z dywanami w domu
  • 0
@Notakaprawda: na pewno ssie zajebiście, ale ociupinkę za drogi jak dla mnie. ja tak do 1000 maksymalnie myślałem, chociaż wolałbym mniej. mogłem doprecyzować w poście