Wpis z mikrobloga

  • 0
@PawelW124: A masz porównanie do naturalnych? Bo ten, który Dziadek ma teraz, to narzeka, że mu włosie ciągle z niego wychodzi, ale nie wiem, czy on jest naturalny, czy syntetyczny (w każdym razie, ten jego obecny, wygląda jak gówno xD)
@FrauWolf: Mam Omegę ze świńskiej szczeciny i co jakiś czas gubi włos.
Bardzo lubię masaż twarzy szczeciną ale nie chce mi się przed każdym goleniem moczyć pędzla 10 minut w gorącej wodzie dlatego rzadko go używam.
Isany syntetycznej używam prawie codziennie od 2-3 lat i zgubiła kilka włosów,wygląda jak nowa.
Tylko przy wyrabianiu piany na twarzy trzeba pomału dodawać wody bo inaczej cała łazienka będzie zachlapana.
To czy jest syntetyczny czy
  • 0
@PawelW124: Wydaje mi się, że ten którego Dziadek używa, to włos naturalny (kupił go chyba z MONowskiego demobilu). Generalnie, dla niego 10 minut moczenie pędzla, to nie jest problem. Sama, mimo, że #prawdziwyrozowypasek here, to używam Wilkinsona Sword do golenia nóg (bo ekologiczne i tanie xD) Ale na pędzlach się nie znam. Teraz w Biedronce jest zestaw mydło+ chyba żeł do golenia+ pędzel (chyba z włosia syntetycznego za ~22 zł) I