Wpis z mikrobloga

Zaczynam się łamać i zastanawiać nad #ps4. Całe życie pecetowiec. ale powoli mnie zaczyna nęcić wygoda zestawu kanapa+pad, a w przyszłości pewnie i vr xD
7 stówek konsola, pewnie ze 3 na kilka używanych gierek, jakiś kontroler dodatkowy żeby idk grać w pingponga, w sumie wyjdzie taniej niż nowa grafika do kompa xD
  • 13
  • Odpowiedz
@Raum PS4 ma teraz dobry stosunek ceny do dostępności i ilości gier. Za 700 bym nie kupił, szukaj taniej. Gry za grosze na OLX kupujesz, przechodzisz i sprzedajesz.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@Zielony34: No olx/allegro już przejrzałem to 6-7 stów najtaniej. Chyba, że bez pada, ale dokupienie pada sprawia że wychodzi na to samo.
Ceny gier mnie baardzo nęcą.
  • Odpowiedz
  • 1
@Raum just dance to grasz z telefonem a ps vr1 to gówno, jak chcesz spoko vr ale nie masz kompa pod, to uderzaj w Questa 3

Jak masz gry które chcesz przejść na ps4 to śmiało, ale w VR na ps4 bym się nie pakował
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@klik34: A nie wymaga kamerki przypadkiem? No mniejsza, chciałbym też trochę ruchowych gierek obskoczyć póki za oknem pizgawica i brak chęci wychodzenia.

Jak masz gry które chcesz przejść


@klik34: Nie mam, ale mam nadzieję na czillowanie przed ekranem. Na kompie mam za dużo rzeczy które mnie odciągają i zaburzają relaks.
  • Odpowiedz
  • 0
@Raum kamerki masz wbudowane w hełm. W pełni bezprzewodowy i samowystarczalny VR który możesz podłączyć też do pc przewodowo i bezprzewodowo.

Jak chcesz taniej to masz Questa 2 i też będzie super ale skok do trójki jest zauważalny szczególnie że możesz grać w niektóre tytuły w rzeczywistości rozszerzonej i stawiasz sobie w pokoju stół do pingla np dzięki Eleven Table Tennis ( ͡º ͜ʖ͡º)

No chyba że
  • Odpowiedz
@Raum ja mam do sprzedania PS4 z dwoma padami i kilka gierek się znajdzie. Jak coś to priv. Jakaś zniżka dla mireczka się znajdzie ;) tylko muszę ją zresetować. W sensie konto odpiąć itd
  • Odpowiedz
@Raum: ja nigdy nie byłem pecetowcem, więc może rozwiejesz moje wątpliwości. bo wydaje mi się, że różnica jest taka, że w konsolach rozwój odbywa się skokami. kupujesz ps4 i masz na to gry ukazujące się przez kilka - kilkanaście lat. wszystkie, które kupisz ze znaczkiem tej wersji konsoli - działają w sensowny sposób (może z wyłączeniem opcji typu raytracing, ale grywalność jest identyczna).
potem pojawia się nowa generacja konsol, skokowo. ale
  • Odpowiedz