Wpis z mikrobloga

Tusek czekał wczoraj na Maliniaka bo ten się specjalnie spóźnił

Widzę Dudu bierze przykład z "najlepszych"

Wielu komentatorów wnioskuje więc, że spóźnianie się Putina to dobrze skalibrowana polityka psychologiczna: wytrąca negocjatora z równowagi, pokazuje brak szacunku, dezorganizuje plan rozmowy oponenta i dyktuje własne warunki.


Boicie i trzęsiecie się przed potężnym prezydentem? xD

#bekazpisu #bekazprawakow #polityka
KiedysMialemFejm - Tusek czekał wczoraj na Maliniaka bo ten się specjalnie spóźnił

W...

źródło: gf-hKX2-3K2U-iW35_andrzej-duda-664x442

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
@Kiedys_Mialem_Fejm: Wie ktoś czy można odmówić? przecież on jest tylko zwierzchnikiem sił zbrojnych a nie rządu. Np. "Dziękuję za zaproszenie ale w obecnej chwili nie mogę skorzystać ponieważ mam ważniejsze sprawy do zrobienia niż tracić czas na słuchanie pisowskiej propagandy" a w języku potocznym "Spier**l*j"
Wiem że wizerunkowo to by był strzał w kolano dla KO, ale skoro już zapowiedział, że będzie wszystko blokował i idzie na zwarcie z rządem
  • Odpowiedz
@ToJestBezSensu: Oczywiście że można, to przecież nie jest król i nie zetnie głowy za zignorowanie "zaproszenia". Nawet Kaczorowi można było odmówić, chociaż oczywiście nikt się nie odważył, mimo że to był "zwykły poseł".
  • Odpowiedz
Wie ktoś czy można odmówić?


@ToJestBezSensu: oczywiscie, że mozna i dlatego np. rząd odmówił zwołania posiedzenia sejmu jak duda sobie zażyczył, tam chyba 4 stycznia. Powiedzieli ze posiedzenie odbędzie się 10.
  • Odpowiedz
rząd odmówił zwołania posiedzenia sejmu jak duda sobie zażyczył, tam chyba 4 stycznia. Powiedzieli ze posiedzenie odbędzie się 10


@Harven: Rząd nie decyduje o terminie posiedzenia sejmu, tylko marszałek sejmu. O ile oczywiście premier i marszałek sejmu wywodzą się z tej samej koalicji, to takie decyzje podejmuje Hołownia. I w wypadku odmiennych zdań Tuska i Hołowni w takiej kwestii przeważa zdanie Hołowni.
  • Odpowiedz
@Kiedys_Mialem_Fejm: od Pana prezydenta to się odstosunkuj. Można mu wiele zarzucić ale na pewno Polska jest mu bliższa niż ha-tfu Tuskowi fur Deutschland.

Nawet gdyby Duda spóźnił się celowo - w co szczerze wątpię to i tak jest to zachowanie o 2 klasy lepsze niż blokowanie wyjazdu prezydenta z Belwederu przez autobus podległy Trzaskowskiemu
  • Odpowiedz