Wpis z mikrobloga

A tak mówiło się podczas kampanii i przed przejęciem władzy, że potężny Cesarz jest nieudolny, tymczasem zgarniając władzę w miesiąc wywalił więcej plaskunów w potylicę Kaczyńskiemu i Dudzie niż oni byli w stanie to zrobić jemu, w dodatku zastając zabetonowane organy państwowe.
No ja szanuję ( ͡º ͜ʖ͡º)
#tusk #tvpis #sejm #polityka
Angmac - A tak mówiło się podczas kampanii i przed przejęciem władzy, że potężny Cesa...

źródło: temp_file1313754301898078059

Pobierz
  • 20
chyba lepiej płakać niż za 20 lat odwiedzać oddziały pulmonologiczne dzięki wdychaniu czyściutkiego powietrza w Poznaniu i Krakowie


@Angmac: tymczasem na Śląsku jest najdłuższa przeżywalność xD tak się kończy ogłupianie ludzi, jednym haselkiem zakrzywiacie rzeczywistość.

Ps. mozesz mi wskazać kiedy mają się już zgłaszać na oddziały? Bo kiedyś powietrze byli jeszcze brudniejsze bo używaliśmy tylko węgla od kilkudziesięciu lat.

Ps2. Mylisz walkę z co2 z brudnym powietrzem xD i dotego 12
@Angmac: Gawiedź chce igrzysk i krwi wszędzie… kiedyś ograniczało sie to do show w postaci mieszanej konfrontacji sztuk walk, a dzisiaj już to króluje w polityce. Widzę, że najważniejszymi postulatami dla polsko-wykopowej gawiedzi nie są zmiany i inwestycje, a to, czy niebiescy dojebią czerwonym i na odwrót. Co za #!$%@? kraj przesiąknięty wojną domową. Aż mi nie żal tu nie być w tym momencie
@Angmac: tymczasem na Śląsku jest najdłuższa przeżywalność xD tak się kończy ogłupianie ludzi, jednym haselkiem zakrzywiacie rzeczywistość.


@ni0bi: #!$%@?, nie sądziłem, że ktoś kiedyś na serio łyknie ten korwinowy spin XD Zdajesz sobie sprawę, że koleracja nie oznacza przyczynowości?
@Prawak_Fikolarz_Borys_Jelcyn_Drugi: Wojna polsko-polska i nic więcej. Jak powiem, że nie popieram maksymalnie PiS, oraz nie popieram równie mocno PO i gardzę na maksa obiema partiami i Tusk zabawia gawiedź niczym akrobata w cyrku. Polityka ma zajmować się sprawą swojego kraju w pierwszej kolejności, a nie podsycać wojenki. Dlatego ten kraj jest tak żenujący. Tak żyć polityką, jak żyją Polacy…. Jebnijcie to wszystko i polećcie żyć do Tajlandii albo gdzieś jako nauczyciel
ForTravelSayYes - @PrawakFikolarzBorysJelcynDrugi: Wojna polsko-polska i nic więcej. ...

źródło: IMG_6165

Pobierz
#!$%@?, nie sądziłem, że ktoś kiedyś na serio łyknie ten korwinowy spin XD Zdajesz sobie sprawę, że koleracja nie oznacza przyczynowości?


@Kryspin013: gdzie mówię o przyczynowości? XD mówię o korelacji. Poza tym jeszcze raz ci uświadamiam, myślisz walkę z co2 z walka o czyste powietrze xDxD