Wpis z mikrobloga

Chyba nauczyłem się tego mitycznego szacunku do siebie w pracy. Miałem dziś wyjść wcześniej, sama TL się raz jeszcze pytała o której wychodzę, no i mówię, że o 15:00 bo mam lekarza. Gdzieś w ciągu pracy przejąłem jej temat, który się #!$%@?ł na ryj o 14:55, więc grzecznie jej powiedziałem, że oddaje temat bo wychodzę i już nie zdążę. Jakie było zdziwienie, że mam czelność wstać o 15:00 od kompa, wyłączyć go i wyjść z biura. Bardzo przyjemne uczucie tak w ogóle ( ͡º ͜ʖ͡º)

#pracbaza
  • 13
@DEWASTATOR_TM #!$%@? mi mogą, ale tak autentycznie bo tam jest za duży #!$%@? by ktoś przejął moje obowiązki z dnia na dzień, w sumie to jestem na okresie próbnym, ale i tak szukam już innej roboty więc generalnie fajnie jakby mi te umowę przedłużyli, jeśli nie to nie będę plakal, podobny #!$%@?łek znajdę z buta. To jest ten rodzaj pracy której się nie żałuję, no syf totalny

@srokaty głupi nie jestem, na zewnątrz jestem pracownikiem roku i się staram, a to, że choćby dziś będąc "na dance" czy w kiblu rozmawiałem z rekeuterka to już inna kwestia ( ͡º ͜ʖ͡º)
@przegryw162cm w sumie to tak xD ile bym dał by wrócić do kochanego SAPa ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Zielony34: Niewolnikiem i pajacem jestes ty co udowadniasz dzbanie po swojej wypowiedzi,az buta pycha arogancja i próżnoscią od ciebie zalatuje,prawaczku,szurku,czy kim ty tam jestes robaku.Nie obchodzisz mnie ani ty ani to kartonowe spoleczenstwo zaraza z mentalnoscia glowonoga