Wpis z mikrobloga

Nie wiem czy kiedykolwiek chciałem to napisać, ale chciałbym być kolegą Zodiaka, on pewnie mi pokazał jak fajnie napisać szyfry, jego szyfr był łamany przez 30 lat przez najlepszych kryptologów, a ten gość sam napisał ten szyfr. Niestety gość już nie żyje, a szkoda, bo chciałbym go spotkać :3

Razem moglibyśmy napisać najlepszy szyfr który nawet Claudflare by z niego korzystał.
Ale nie policja stoi obok aby mnie nie zamordował, ale pewnie bym go tak zaczaił, że byśmy byli Bro XD To mój talent XD
Ja każdego morderce na swoją stronę zmienię :D Nie do końca wiem jak to robię, ale działa :D
Po prostu gatka szmatka i lecimy w to.

Mordercy to też ludzie! Czasami mądrzejszy od nas.

#szyfr #ciekawostki #zodiak #programowanie
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak się nudzisz, weź sobie na warsztat manifest Kaczyńskiego albo Breivika. Fajna lektura. Breivika z bratem zaraz po zamachu czytaliśmy. Bełkotliwe ale nie pomylił się aż tak bardzo.
  • Odpowiedz
  • 0
Jak się nudzisz, weź sobie na warsztat manifest Kaczyńskiego albo Breivika. Fajna lektura. Breivika z bratem zaraz po zamachu czytaliśmy. Bełkotliwe ale nie pomylił się aż tak bardzo.


@Jocqelt: Ja tam wole pogadać z mordercą. Mega inteligentne osoby to są. Sczesze? Nie powinęliśmy ich zabijać a wykorzystać! Dzieki mordercą będziemy mieli lepsze szyfrowanie danych!
  • Odpowiedz
@aptitude: To zależy. Wielu to takie same buraki jak reszta. Znajdzie się też wąska grupa wybitnie inteligentnych. Żeby przeprowadzić seryjne zamachy, trzeba często mieć coś w głowie. Typowa mieszanka seryjnego mordercy to odrzucenie plus inteligencja i w efekcie frustracja.
  • Odpowiedz
  • 1
@Jocqelt: Wyobraż to sobie, Zodiak, sam w celi tak z głupoty stworzył własny szyf, gdzie przez 30 lat najleszi eksperci nie mogli go rozwiązać. A co by było jak byśmy mu dali więcej narzędzi? On by pewnie stworzył najlepszy szyfr!
  • Odpowiedz
@aptitude: Na kryptografii się nie znam, ale z historii pamiętam, że wiele szyfrów - szczególnie w czasie wojny - było rozpracowywanych bo znaleziono książeczki kodów. Także pewnie to się zdarza.
  • Odpowiedz